بایگانی بخش

دسته بندی موضوعی مطالب | جستجوی پیشرفته | تعداد کل مطالب: 178 | تعداد کل بازدید های مطالب: 177,083 |
نمایش مطالب منتشر شده از تاریخ   تا تاریخ


img_yw_news
دوشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۱ -

برگزاری دوره آموزشی پیاده سازی نظام مدیریت و تکنولوژی با رویکرد پتروشیمی

دوره آموزشی پیاده سازی نظام مدیریت و تکنولوژی با رویکرد پتروشیمی در روزهای ۱۲ و ۱۳ تیر ماه ۱۴۰۱ با حضور مدیران ارشد و میانی شرکت‌های پتروشیمی در دانشگاه صنعتی امیرکبیر واحد ماهشهر برگزار گردید.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ -

nutrition_link

img_yw_news
شنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ -

بازدید جمعی از دانشجویان واحد دانشگاهی ماهشهر از پتروشیمی تندگویان

جمعی از دانشجویان واحد دانشگاهی ماهشهر در روز دوشنبه ۹ خردادماه ۱۴۰۱ از پتروشیمی تندگویان بازدید کردند.

img_yw_news
سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰ -

بازدید جناب آقای دکتر آرزو معاون محترم امور بین الملل دانشگاه و رئیس پردیس‌ها و واحدهای خارج از مرکز دانشگاه از واحد ماهشهر

جناب آقای دکتر آرزو معاون محترم امور بین الملل دانشگاه و رئیس پردیس‌ها و واحدهای خارج از مرکز دانشگاه، امروز سه شنبه ۲۸ دی ماه ۱۴۰۰ در محل پردیس ماهشهر حضور یافتند و از امکانات آموزشی، آزمایشگاهها و سایر امکاناتی که در این پردیس و در راستای رسالت واحد بین الملل دانشگاه قرار دارد بازدید به عمل آوردند.

img_yw_news
دوشنبه ۱۳ دی ۱۴۰۰ -

پرس داغ ۵۰ تن

img_yw_news
دوشنبه ۶ دی ۱۴۰۰ -

برگزیده شدن طرح پژوهشی دکتر احسان خامه چی رئیس پردیس واحد دانشگاهی ماهشهر با موضوع تدوین دانش فنی تولید سیال تکمیل چاه‌های نفت و گاز

بر اساس گزارش دفتر ارتباط با جامعه و صنعت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از بین طرح‌های صنعتی برگزیده دانشگاه‌ها و پژوهشگاه های کشور، طرح پژوهشی دکتر احسان خامه چی رئیس پردیس واحد دانشگاهی ماهشهر و عضو هیئت علمی دانشکده نفت دانشگاه صنعتی امیرکبیر، با موضوع تدوین دانش فنی تولید سیال تکمیل چاه‌های نفت و گاز  به ‌عنوان طرح برگزیده در کتاب «طرح‌های صنعتی دانشگاه‌ها و پژوهشگاههای کشور در سال ۱۴۰۰» معرفی شد.  

img_yw_news
img_yw_news
چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۴۰۰ -

نحوه برگزاری آزمون جامع دکتری واحد دانشگاهی ماهشهر بر اساس مصوبه ۱۴۰۰/۰۶/۱۵

دانشجویان باید پس از دریافت فرم مربوطه از دفتر تحصیلات تکمیلی واحد مطابق با مراحل زیر فرم را تکمیل و به کارشناس تحصیلات تکمیلی واحد تحویل نمایند. دانشجو باید سه درس از دروس گذرانده شده در دوره دکتری را انتخاب نماید. دروس باید توسط سه استاد ارایه شده باشند. فرم درخواست مجوز توسط اساتید راهنما تایید شود. لازم به ذکر است قبولی در آزمون جامع منوط به کسب حداقل نمره ۱۶ در هر درس است.

img_yw_news
پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰ -

اطلاعیه زمان ثبت نام از پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد ورودی جدید۱۴۰۰

دانشجویان ضمن عرض تبریک به مناسبت پذیرفته شدن در دوره کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ جهت اطلاع از فرایند ثبت نام فایلهای پیوست را مطالعه نمایید.

img_yw_news
یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰ -

برگزاری مصاحبه آزمون استخدامی شرکت پالایش گاز یادآوران خلیج فارس

مصاحبه آزمون استخدامی شرکت پالایش گاز یادآوران خلیج‌فارس از بین پذیرفته‌شدگان مرحله علمی، در دانشگاه صنعتی امیرکبیر از روز شنبه مورخ ۲۴ مهرماه ۱۴۰۰ آغاز و به مدت ۶ روز، تا روز پنجشنبه ۲۹ مهرماه ۱۴۰۰ با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و طبق برنامه زمانبندی اعلام شده به داوطلبان برگزار گردید.

img_yw_news
جمعه ۵ شهریور ۱۴۰۰ -

بازدید فرماندار شهرستان ماهشهر از آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی پتروناد آسیا

در روز پنجشنبه ۴ تیر ماه ۱۴۰۰ در طی فرآیند مصاحبه آزمون استخدامی شرکت پتروناد آسیا که از بین پذیرفته‌شدگان مرحله علمی، در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شد جناب آقای مهندس بندری فرماندار شهرستان ماهشهر از فرآیند و پنل‌های مصاحبه بازدید به عمل آوردند. فرآیند مصاحبه آزمون استخدامی شرکت پتروناد آسیا از روز دوشنبه  مورخ یک شهریورماه ۱۴۰۰ آغاز و به مدت ۴ روز، تا روز پنجشنبه ۴ شهریور ماه ۱۴۰۰ با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و طبق برنامه زمانبندی اعلام شده به داوطلبان برگزار گردید.

img_yw_news
سه شنبه ۲ شهریور ۱۴۰۰ -

برگزاری مصاحبه آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی پتروناد آسیا

مصاحبه آزمون استخدامی شرکت پتروناد آسیا از بین پذیرفته‌شدگان مرحله علمی، در دانشگاه صنعتی امیرکبیر از روز دوشنبه مورخ یک شهریور ۱۴۰۰ آغاز و به مدت ۴ روز، تا روز پنج‌شنبه ۴ شهریور ۱۴۰۰ با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و طبق برنامه زمانبندی اعلام شده به داوطلبان برگزار می‌گردد.

صفحه 1 از 8    
اولین
قبلی
1