دانشگاه صنعتی امیرکبیر- واحد ماهشهر

پیشرو در پژوهش و آموزش در صنایع پتروشیمی

ابزار سایت


uni:research:laboratory:spectroscopy

آزمایشگاه اسپکتروسکوپی - آزمایشگاه کروماتوگرافی- آزمایشگاه حرارتی- آزمایشگاه رئومتری- آزمایشگاه خواص فیزیکی و مکانیکی


آزمایشگاه مرکزی

پژوهش و فناوری مهمترین نیروی محرکه رشد اقتصادی است و همکاری دانشگاه و صنعت میتواند نقش موثری در این خصوص ایفا نماید. با توجه به رقابت حاکم در بازار جهانی، واحد های تولیدی نیازمند بازبینی و بهبود پیوسته و سریع محصولات برای بقا خود هستند. تکنولوژی به سرعت در حال پیشرفت است و ایجاد حس اعتماد بین دانشگاهها و واحد های تحقیق و توسعه صنایع و همکاری میان این دو میتواند کمک شایانی به پیشبرد اهداف هر دو بکند. همکاری بین دانشگاه و صنعت از یک طرف منجر به حمایت از طرحهای تحقیقاتی دانشگاه ها و به تبع آن کمک به رفع مشکلات صنایع، و از طرف دیگر تربیت نیروی متخصص و کارآمد و نهایتا اشتغال به کار فارغ التحصیلان می گردد.

آزمایشگاه مرکزی واحد ماهشهر دانشگاه صنعتی امیرکبیر فعالیت خود را از سال 1380 در راستای تحقق اهداف فوق و ارائه خدمات پژوهشی به اعضای هیئت علمی، پژوهشگران ،دانشجویان و صنعتگران کشور، آغاز نمود.

هم اکنون این آزمایشگاه با دارا بودن دستگاههای پیشرفته از بهترین برندهای دنیا، آماده ارائه خدمات آزمایشگاهی میباشد. مشاوره در ارتباط با آنالیز نمونه ها و انجام طرح های تحقیقاتی از دیگر خدمات ارائه شده می باشد.


  • نحوه پذیرش نمونه
  • قوانین و مقررات
  • فعالیت در آزمایشگاه
  • ساعت کاری
  • قوانین استفاده از آزمایشگاه پس از ساعت اداری
  • فرمها
uni/research/laboratory/spectroscopy.txt · آخرین ویرایش: 2017/11/18 10:10 (ویرایش خارجی)

تماس با ما


آدرس : خوزستان- ماهشهر- ناحيه صنعتی- خيابان دانشگاه- دانشگاه صنعتی امیرکبیر-پردیس ماهشهر
كد پستی: ۶۳۵۱۷۱۳۱۷۸
آدرس وب سايت: mahshahr.aut.ac.ir
تلفن: ۵۲۳۴۳۶۴۵-۰۶۱
فكس: ۵۲۳۴۱۵۴۶-۰۶۱
پست الکترونیک: mahshahr@aut.ac.ir
نقشه: 30.539489, 49.174165

دانشگاه صنعتی امیرکبیر - واحد ماهشهر


دانشگاه صنعتی امیرکبیر - واحد ماهشهر نگینی در حوزه آموزش عالی و پژوهش در کشور است. این پردیس از همکاری مشترک بین دانشگاه صنعتی امیرکبیر به عنوان دانشگاه برتر صنعتی ایران و صنایع پتروشیمی به عنوان گل سرسبد صنایع هیدروکربوری ایران ایجاد شده‌است. دو ماموریت اصلی این پردیس دانشگاهی عبارت است از: یک. پژوهش و تولید فناوری در صنایع پتروشیمی ، دو. تربیت نیروی تخصصی کیفی در سطحی بالاتر از سایر دانشگاه‌های ایرانتمام حقوق این وبگاه متعلق به دانشگاه صنعتی امیرکبیر است. بهار - تابستان ۱۳۹۵.

ابزار کاربر