دانشگاه صنعتی امیرکبیر- واحد ماهشهر

پیشرو در پژوهش و آموزش در صنایع پتروشیمی

ابزار سایت


research:growth_center:adoption_procedures

مراحل پذیرش مرکز رشد دانشگاه صنعتی امیرکبیر واحد ماهشهر

متقاضیانی که مایل هستند از طریق واحد ماهشهر دانشگاه صنعتی امیر کبیر اقدام نمایند لازم است در اولین مرحله، به دفتر معاونت پژوهشی دانشگاه امیر کبیر - واحد ماهشهر مراجعه نمایند.
دفتر فوق پاسخ گوی سوالات کلی متقاضی پیش از هر گونه اقدام متقاضی جهت ثبت نام می باشد. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر، متقاضی می تواند مستقیما با دفتر فناوری و توسعه نوآوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر، مستقر در تهران از طریق شماره تلفن ۶۶۴۰۲۵۲۵-۰۲۱ تماس حاصل نماید. به علاوه، امکان حصول کلیه اطلاعات دیجیتالی آن دفتر از طریق آدرس زیر فراهم می باشد:
مرکز رشد
قدم بعدی تکمیل یک سری فرم می باشد که از طریق وب گاه دانشگاه امیر کبیر- واحد ماهشهر و همینطور آدرس فوق در دسترس می باشد. پس از اریه فرم‌های تکمیل شده به دفتر معاونت پژوهشی دانشگاه امیر کبیر-واحد ماهشهر، فرم‌ها از هر دو طریق دیجیتالی و فیزیکی به دفتر فناوری و توسعه نوآوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر، مستقر در تهران ارسال می گردد.در تهران مدارک ارسالی مورد ارزیابی قرار گرفته و در اولین فرصت متقاضی از نتیجه بررسی مطلع خواهد گردید. در صورت تایید دفتر فناوری و توسعه نوآوری، مراحل اقدام بعدی متقاضی از طرف آن معاونت به اطلاع رسانده می شود. اقدامات بعدی فرد متقاضی با ذکر جزییات در اطلاعات ارایه شده در سایت فوق الذکر موجود می باشد.

research/growth_center/adoption_procedures.txt · آخرین ویرایش: 2017/11/18 10:10 (ویرایش خارجی)

تماس با ما


آدرس : خوزستان- ماهشهر- ناحيه صنعتی- خيابان دانشگاه- دانشگاه صنعتی امیرکبیر-پردیس ماهشهر
كد پستی: ۶۳۵۱۷۱۳۱۷۸
آدرس وب سايت: mahshahr.aut.ac.ir
تلفن: ۵۲۳۴۳۶۴۵-۰۶۱
فكس: ۵۲۳۴۱۵۴۶-۰۶۱
پست الکترونیک: mahshahr@aut.ac.ir
نقشه: 30.539489, 49.174165

دانشگاه صنعتی امیرکبیر - واحد ماهشهر


دانشگاه صنعتی امیرکبیر - واحد ماهشهر نگینی در حوزه آموزش عالی و پژوهش در کشور است. این پردیس از همکاری مشترک بین دانشگاه صنعتی امیرکبیر به عنوان دانشگاه برتر صنعتی ایران و صنایع پتروشیمی به عنوان گل سرسبد صنایع هیدروکربوری ایران ایجاد شده‌است. دو ماموریت اصلی این پردیس دانشگاهی عبارت است از: یک. پژوهش و تولید فناوری در صنایع پتروشیمی ، دو. تربیت نیروی تخصصی کیفی در سطحی بالاتر از سایر دانشگاه‌های ایرانتمام حقوق این وبگاه متعلق به دانشگاه صنعتی امیرکبیر است. بهار - تابستان ۱۳۹۵.

ابزار کاربر