دانشگاه صنعتی امیرکبیر- واحد ماهشهر

پیشرو در پژوهش و آموزش در صنایع پتروشیمی

ابزار سایت


labs:plasticworkshop:internal_mixer

مخلوط کن داخلی

Internal Mixer

نام دستگاه:Internal Mixer

شرکت سازنده: brabender

كشور سازنده:آلمان

محل استقرار:دانشگاه صنعتی اميركبير، واحد دانشگاهی ماهشهر، کارگاه پلاستیک


شرح عملکرد

مهمترین مرحله آمیزه سازی اختلاط است و اگر این مرحله به خوبی انجام نشود مطمئنا نمیتوان خواص خوبی را انتظار داشت. یکی از رایجترین دستگاههای ذوب و اختلاط، مخلوط کن داخلی است. از مخلوط کن های داخلی معمولا به دلیل قابلیت تولید بالاتر و اختلاط بهتر نسبت به غلطک استفاده میشود. دو طراحی برای چرخنده ها در مخلوط کن های داخلی وجود دارد: غیر در هم فرورونده یا تانژانتی و در هم فرورونده. چرخنده های تانژانتی میتوانند به طور مستقل بچرخند و اگر نیاز باشد سرعت آنها متفاوت خواهد بود اما چرخنده های در هم فرورونده باید با سرعت های یکسان بچرخند. دمای اختلاط، ترتیب افزودن اجزا، هندسه و سرعت چرخنده پارامترهای تاثیر گذار بر اختلاط هستند.


کاربردها و خدمات قابل ارائه

• آمیزه سازی

• ذوب مواد

• مطالعه مهاجرت یک جز آمیزه در مخلوط کن داخلی

• تمام مقادیر قابل اندازه گیری از قبیل گشتاور، دمای مذاب و فشار به طور پیوسته ثبت شده و به صورت نمودار قابل نمایش استlabs/plasticworkshop/internal_mixer.txt · آخرین ویرایش: 2017/11/18 10:10 (ویرایش خارجی)

تماس با ما


آدرس : خوزستان- ماهشهر- ناحيه صنعتی- خيابان دانشگاه- دانشگاه صنعتی امیرکبیر-پردیس ماهشهر
كد پستی: ۶۳۵۱۷۱۳۱۷۸
آدرس وب سايت: mahshahr.aut.ac.ir
تلفن: ۵۲۳۴۳۶۴۵-۰۶۱
فكس: ۵۲۳۴۱۵۴۶-۰۶۱
پست الکترونیک: mahshahr@aut.ac.ir
نقشه: 30.539489, 49.174165

دانشگاه صنعتی امیرکبیر - واحد ماهشهر


دانشگاه صنعتی امیرکبیر - واحد ماهشهر نگینی در حوزه آموزش عالی و پژوهش در کشور است. این پردیس از همکاری مشترک بین دانشگاه صنعتی امیرکبیر به عنوان دانشگاه برتر صنعتی ایران و صنایع پتروشیمی به عنوان گل سرسبد صنایع هیدروکربوری ایران ایجاد شده‌است. دو ماموریت اصلی این پردیس دانشگاهی عبارت است از: یک. پژوهش و تولید فناوری در صنایع پتروشیمی ، دو. تربیت نیروی تخصصی کیفی در سطحی بالاتر از سایر دانشگاه‌های ایرانتمام حقوق این وبگاه متعلق به دانشگاه صنعتی امیرکبیر است. بهار - تابستان ۱۳۹۵.

ابزار کاربر