دانشگاه صنعتی امیرکبیر- واحد ماهشهر

پیشرو در پژوهش و آموزش در صنایع پتروشیمی

ابزار سایت


labs:phys_mech_properties:power-driven_notchvis

ناچ زدن

Power Driven Notchvis

نام دستگاه: Power Driven Notchvis
مدل دستگاه:
شركت سازنده: Ceast
كشور سازنده: ایتالیا
محل استقرار: دانشگاه صنعتی امير كبير-واحد بندر ماهشهر، آزمايشگاه مركزی، طبقه دوم، آزمايشگاه خواص فيزيكی و مكانيكی پليمر ها


شرح آزمون

تهیه نمونه مناسب یک فرآیند اصلی و بسیار مهم در آزمونهای تعیین مشخصات است. آماده سازی نمونه به صورت مناسب و همچنین ایجاد شکاف مناسب و دقیق بر نتیجه نهایی آزمون تاثیرگذار است. براساس این نیاز استاندارهای بین المللی شرکت CEAST یک دستگاه ایجاد شکاف برای آماده سازی نمونه های نازک و ضخیم و همچنین نمونه های نرم ، سخت و مواد تقویت شده تولید کرده است.در اين دستگاه می توان چند نمونه را همزمان قرار داد و با استفاده از نیروی محرکه یک موتور، توسط یک چاقو با پروفايل ثابت در نمونه شکاف ايجاد می شود. ميزان عمق شکاف به صورت دستی كنترل می شود.

. با تعويض چاقو می توان مطابق با استاندارد های ASTM D594، ASTM D256، ISO 180، ISO 179، DIN53753، DIN53453، DIN 53448و ASTM D5942 انواع شكاف را در نمونه ايجاد كرد.


خدمات قابل ارائه

  • ايجاد ناچ در نمونه مطابق با استانداردهای فوق

آماده سازی نمونه

مطابق با استاندارد مورد نظر


استاندارد قابل استفاده

labs/phys_mech_properties/power-driven_notchvis.txt · آخرین ویرایش: 2017/11/18 10:10 (ویرایش خارجی)

تماس با ما


آدرس : خوزستان- ماهشهر- ناحيه صنعتی- خيابان دانشگاه- دانشگاه صنعتی امیرکبیر-پردیس ماهشهر
كد پستی: ۶۳۵۱۷۱۳۱۷۸
آدرس وب سايت: mahshahr.aut.ac.ir
تلفن: ۵۲۳۴۳۶۴۵-۰۶۱
فكس: ۵۲۳۴۱۵۴۶-۰۶۱
پست الکترونیک: mahshahr@aut.ac.ir
نقشه: 30.539489, 49.174165

دانشگاه صنعتی امیرکبیر - واحد ماهشهر


دانشگاه صنعتی امیرکبیر - واحد ماهشهر نگینی در حوزه آموزش عالی و پژوهش در کشور است. این پردیس از همکاری مشترک بین دانشگاه صنعتی امیرکبیر به عنوان دانشگاه برتر صنعتی ایران و صنایع پتروشیمی به عنوان گل سرسبد صنایع هیدروکربوری ایران ایجاد شده‌است. دو ماموریت اصلی این پردیس دانشگاهی عبارت است از: یک. پژوهش و تولید فناوری در صنایع پتروشیمی ، دو. تربیت نیروی تخصصی کیفی در سطحی بالاتر از سایر دانشگاه‌های ایرانتمام حقوق این وبگاه متعلق به دانشگاه صنعتی امیرکبیر است. بهار - تابستان ۱۳۹۵.

ابزار کاربر