دانشگاه صنعتی امیرکبیر- واحد ماهشهر

پیشرو در پژوهش و آموزش در صنایع پتروشیمی

ابزار سایت


labs:labs_list:spectroscopy_lab

آزمايشگاه طيف سنجی-خوردگی


طیف سنجی مطالعه ماده و خواص آن با بررسی نور, صوت و ذرات گسیل شده , جذب شده یا پراکنده شده از ماده مورد نظر است. اسپکتروسکوپی در زمینه های تحقیقاتی مختلف از قبیل فیزیک, شیمی, زیست شناسی و غیره نقش بسیار مهمی ایفا میکند.

آزمايشگاه کروماتوگرافی و عکسبرداری دانشگاه صنعتی امير كبير واحد ماهشهر در سال ۱۳۸۵ تاسيس و شروع به كار نمود. اين آزمايشگاه مفتخر است با بهره‌گيری از امكانات پيشرفته و آزمايشگاهی و نيروی كارشناسی متخصص، امكان انجام تست ها را با كيفيت بالا جهت عموم محققان فراهم سازد. همچنين اين آزمايشگاه آمادگی دارد تا دوره‌های آموزشی يا خدمات مشاوره‌ای را بر حسب تقاضا جهت پژوهشگران محترم ارائه نمايد.

تجهیزات و خدمات

labs/labs_list/spectroscopy_lab.txt · آخرین ویرایش: 2017/11/18 10:10 (ویرایش خارجی)

تماس با ما


آدرس : خوزستان- ماهشهر- ناحيه صنعتی- خيابان دانشگاه- دانشگاه صنعتی امیرکبیر-پردیس ماهشهر
كد پستی: ۶۳۵۱۷۱۳۱۷۸
آدرس وب سايت: mahshahr.aut.ac.ir
تلفن: ۵۲۳۴۳۶۴۵-۰۶۱
فكس: ۵۲۳۴۱۵۴۶-۰۶۱
پست الکترونیک: mahshahr@aut.ac.ir
نقشه: 30.539489, 49.174165

دانشگاه صنعتی امیرکبیر - واحد ماهشهر


دانشگاه صنعتی امیرکبیر - واحد ماهشهر نگینی در حوزه آموزش عالی و پژوهش در کشور است. این پردیس از همکاری مشترک بین دانشگاه صنعتی امیرکبیر به عنوان دانشگاه برتر صنعتی ایران و صنایع پتروشیمی به عنوان گل سرسبد صنایع هیدروکربوری ایران ایجاد شده‌است. دو ماموریت اصلی این پردیس دانشگاهی عبارت است از: یک. پژوهش و تولید فناوری در صنایع پتروشیمی ، دو. تربیت نیروی تخصصی کیفی در سطحی بالاتر از سایر دانشگاه‌های ایرانتمام حقوق این وبگاه متعلق به دانشگاه صنعتی امیرکبیر است. بهار - تابستان ۱۳۹۵.

ابزار کاربر