دانشگاه صنعتی امیرکبیر- واحد ماهشهر

پیشرو در پژوهش و آموزش در صنایع پتروشیمی

ابزار سایت


flyer_1397_03_12_ed_register

قابل توجه داوطلبان مصاحبه دکتری ۱۳۹۷

تاریخ:۰۲-۰۳-۱۳۹۷

 • ورود اطلاعات توسط داوطلبان حائز شرایط در سامانه تحصیلات تکمیلی دانشگاه

-داوطلبان لازم است از روز شنبه مورخ ۵ خرداد ۹۷ لغایت روز شنبه ۱۹ خرداد۹۷ به سامانه تحصیلات تکمیلی دانشگاه (ثبت نام دوره دکتری ۱۳۹۷) مراجعه و کلیه اطلاعات و سوابق شخصی، آموزشی، پزوهشی و …، همچنین رشته/گرایش/محل های مورد نظر خود را طبق راهنمای مربوطه وارد سامانه نمایند.
آدرس سامانه:pgrad.aut.ac.ir/3/applicant
-داوطلبان محترم دعوت شده به مصاحبه لازم است هزینه ثبت نام (بررسی مدارک و انجام مصاحبه) را در این مقطع زمانی و از طریق سامانه آزمون دکتری پرداخت و رسید آن را همراه با مدارک خود ارسال نمایند. هزینه ثبت نام برای هر رشته گرایش بر اساس مصوبه هیات امناء دانشگاه مبلغ ۸۰۰۰۰۰ ریال می‌باشد.

 • ارسال مدارک به دانشگاه توسط دعوت شدگان به مصاحبه تخصصی

داوطلبان گرامی که در سامانه آزمون دکتری سال ۱۳۹۷ ثبت نام نموده‌اند لازم است از روز شنبه مورخ ۵ خرداد ۹۷ لغایت روز شنبه مورخ ۱۹ خرداد ۹۷ مدارک شخصی و سوابق تحصیلی خود را از طریق پست پیشتاز به نشانی: تهران، خیابان انقلاب، حد فاصل حافظ ولی عصر، خیابان سعید، کوچه نائینی، پلاک ۱۲، طبقه همکف دفتر مرکزی واحد ماهشهر به كد پستی: ۱۵۹۱۶۳۶۸۵۱ ارسال نمایند.همچنین داوطلبان گرامی می‌توانند در بازه زمانی مذکور مدارک خود را بصورت دستی به دفتر تحصیلات تکمیلی واحد ماهشهر تحویل نمایند.

 • مدارک مورد نیاز :
  • تصویری از تمامی صفحات شناسنامه و کارت ملی
  • تصویر کارنامه آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۳۹۷
  • تصویر حکم کارگزینی برای داوطلبان حائز شرایط سهمیه مربیان رسمی قطعی و یا رسمی آزمایشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
  • تصویر مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد و ریز نمرات هر دو مقطع
  • مدارك و مستندات دستاوردهاي پژوهشي (مقاله، ثبت اختراع، كتاب و …)
  • پرینت فرمهای تکمیل شده در سامانه تحصیلات تکمیلی دانشگاه

تبصره ۱): آن‌دسته از داوطلبان که فارغ‌التحصیل دوره کارشناسی‌ناپیوسته می‌باشند علاوه بر اصل مدرک کارشناسی‌ناپیوسته می‌بایست اصل مدرک کاردانی را نیز ارائه نمایند.
تبصره۲): آن‌دسته از دانشجویان سال آخر که حداکثر تا تاریخ ۳۱ شهریور ۹۷ در مقاطع کارشناسی‌ارشد و یا دکتری حرفه‌ای فارغ‌التحصیل خواهند شد، می‌بایست اصل گواهی تأیید شده توسط دانشگاه محل تحصیل مربوط به معدل واحدهای گذرانده تا تاریخ ۳۰ بهمن ۹۶ را همراه داشته و ارائه نمایند.
:!: لازم به ذکر است اصل مدارک شناسنامه، کارشناسی و کارشناسی ارشد را برای تطبیق در روز مصاحبه به همراه داشته باشید. و همچنین سایر مدارک مورد نیاز متعاقباً از طریق سایت مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه و يا دانشكده مربوطه اعلام خواهد شد.

برگزاری مصاحبه تخصصی
زمان و مکان مصاحبه متعاقبا اعلام خواهد شد.

واحد: تحصیلات تکمیلی
اطلاعات تماس: کارشناس تحصیلات تکمیلی( خانم زهرا آقاجری)، شماره تماس: ۵۲۳۴۱۵۲۹-۰۶۱
تاریخ اعتبار: ۱۹ خرداد ۹۷

flyer_1397_03_12_ed_register.txt · آخرین ویرایش: 2018/05/30 06:12 توسط marjan

تماس با ما


آدرس : خوزستان- ماهشهر- ناحيه صنعتی- خيابان دانشگاه- دانشگاه صنعتی امیرکبیر-پردیس ماهشهر
كد پستی: ۶۳۵۱۷۱۳۱۷۸
آدرس وب سايت: mahshahr.aut.ac.ir
تلفن: ۵۲۳۴۳۶۴۵-۰۶۱
فكس: ۵۲۳۴۱۵۴۶-۰۶۱
پست الکترونیک: mahshahr@aut.ac.ir
نقشه: 30.539489, 49.174165

دانشگاه صنعتی امیرکبیر - واحد ماهشهر


دانشگاه صنعتی امیرکبیر - واحد ماهشهر نگینی در حوزه آموزش عالی و پژوهش در کشور است. این پردیس از همکاری مشترک بین دانشگاه صنعتی امیرکبیر به عنوان دانشگاه برتر صنعتی ایران و صنایع پتروشیمی به عنوان گل سرسبد صنایع هیدروکربوری ایران ایجاد شده‌است. دو ماموریت اصلی این پردیس دانشگاهی عبارت است از: یک. پژوهش و تولید فناوری در صنایع پتروشیمی ، دو. تربیت نیروی تخصصی کیفی در سطحی بالاتر از سایر دانشگاه‌های ایرانتمام حقوق این وبگاه متعلق به دانشگاه صنعتی امیرکبیر است. بهار - تابستان ۱۳۹۵.

ابزار کاربر