دانشگاه صنعتی امیرکبیر- واحد ماهشهر

پیشرو در پژوهش و آموزش در صنایع پتروشیمی

ابزار سایت


flyer_1397_03_09_ed_phd

قابل توجه دانشجویان دکتری

تاریخ:۰۹-۰۳-۱۳۹۷

قابل توجه دانشجویان دکتری که سنوات آنها در نیمسال دوم ۹۷-۹۶ به اتمام می‌‌رسدجهت تمدید نیمسال اول ۹۷ باید تا زمان ثبت نام ترم اول ( ۲۰ و ۲۱ شهریور ماه ) و حداکثر تا زمان حذف/اضافه ترم و اول ( ۱و ۲ مهر ماه) مستندات تکمیل شده خود را پس از تایید دانشکده و دفتر آموزش‌های آزاد ( در صورت نیاز) به مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه تحویل نمایند.
ضمناً خاطر نشان می‌گردد با دانشجویانی که پس از زمان‌های اعلام شده مراجعه نمایند مطابق با مقررات آموزشی رفتار خواهد شد.

ردیفترمنیمسال وروداقدامات
۱نهممهر ۹۳ تکمیل فرم درخواست تمدید سنوات تحصیلی دانشجویان دکترا+تایید گروه/ شورای تحصیلات تکمیلی دانشکده+ ارسال اعلام نظر مخالفت با تمدید سنوات به مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه ( عدم ارسال فرم مخالفت با تمدید سنوات به منزله موافقت استاد راهنما و دانشکده با ادامه تحصیل و ثبت نام دانشجو می‌باشد.)
۲دهمبهمن ۹۲تکمیل فرم درخواست تمدید ترم ۱۰ بدون پرداخت شهریه+ تایید گروه/شورای تحصیلات تکمیلی دانشکده+ ارسال فرم موافقت/مخالفت با تمدید سنوات به مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه ( در صورت مخالفت استاد راهنما و دانشکده با تمدید سنوات دانشجو، لازم است در این زمان موضوع به صراحت به مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه اعلام شود)
۳یازدهم
دوازدهم
مهر ۹۲تکمیل فرم درخواست تمدید سنوات تحصیلی دانشجویان دکترا+تکمیل فرم درخواست ثبت نام آزاد واحد رساله+ تایید گروه/شورای تحصیلات تکمیلی دانشکده + ارسال فرم موافقت/مخالفت با تمدید سنوات به مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه ( در صورت مخالفت استاد راهنما و دانشکده با تمدید سنوات دانشجو، لازم است در این زمان موضوع به صراحت به مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه اعلام شود) + پرداخت شهریه در صورت موافقت
۴سیزدهم و بعد از آن مهر ۹۱ و ماقبل تکمیل فرم درخواست تمدید ترم ۱۳ و بعد تکمیل فرم درخواست ثبت نام آزاد واحد رساله+ تایید گروه/ شورای تحصیلات تکمیلی دانشکده+ ارسال فرم موافقت/ مخالفت با تمدید سنوات به مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه ( در صورت مخالفت استاد راهنما و دانشکده با تمدید سنوات دانشجو، لازم است در این زمان موضوع به صراحت به مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه اعلام شود) + طرح در کمیسیون موارد خاص + پرداخت شهریه در صورت موافقت کمیسیون موارد خاص

واحد: تحصیلات تکمیلی
اطلاعات تماس: کارشناس تحصیلات تکمیلی( خانم زهرا آقاجری)، شماره تماس: ۵۲۳۴۱۵۲۹-۰۶۱
تاریخ اعتبار: ۲ مهر ۹۷

flyer_1397_03_09_ed_phd.txt · آخرین ویرایش: 2018/05/30 10:59 (ویرایش خارجی)

تماس با ما


آدرس : خوزستان- ماهشهر- ناحيه صنعتی- خيابان دانشگاه- دانشگاه صنعتی امیرکبیر-پردیس ماهشهر
كد پستی: ۶۳۵۱۷۱۳۱۷۸
آدرس وب سايت: mahshahr.aut.ac.ir
تلفن: ۵۲۳۴۳۶۴۵-۰۶۱
فكس: ۵۲۳۴۱۵۴۶-۰۶۱
پست الکترونیک: mahshahr@aut.ac.ir
نقشه: 30.539489, 49.174165

دانشگاه صنعتی امیرکبیر - واحد ماهشهر


دانشگاه صنعتی امیرکبیر - واحد ماهشهر نگینی در حوزه آموزش عالی و پژوهش در کشور است. این پردیس از همکاری مشترک بین دانشگاه صنعتی امیرکبیر به عنوان دانشگاه برتر صنعتی ایران و صنایع پتروشیمی به عنوان گل سرسبد صنایع هیدروکربوری ایران ایجاد شده‌است. دو ماموریت اصلی این پردیس دانشگاهی عبارت است از: یک. پژوهش و تولید فناوری در صنایع پتروشیمی ، دو. تربیت نیروی تخصصی کیفی در سطحی بالاتر از سایر دانشگاه‌های ایرانتمام حقوق این وبگاه متعلق به دانشگاه صنعتی امیرکبیر است. بهار - تابستان ۱۳۹۵.

ابزار کاربر