دانشگاه صنعتی امیرکبیر- واحد ماهشهر

پیشرو در پژوهش و آموزش در صنایع پتروشیمی

ابزار سایت


flyer_1397_03_02_ed_register

قابل توجه داوطلبان مصاحبه دکتری ۱۳۹۷

تاریخ:۰۲-۰۳-۱۳۹۷

 • ورود اطلاعات توسط داوطلبان حائز شرایط در سامانه تحصیلات تکمیلی دانشگاه

-داوطلبان لازم است از روز شنبه مورخ ۵ خرداد ۹۷ لغایت روز شنبه ۱۹ خرداد ۹۷ به سامانه تحصیلات تکمیلی دانشگاه (ثبت نام دوره دکتری ۱۳۹۷) مراجعه و کلیه اطلاعات و سوابق شخصی، آموزشی، پزوهشی و …، همچنین رشته/گرایش/محل های مورد نظر خود را طبق راهنمای مربوطه وارد سامانه نمایند.
آدرس سامانه:pgrad.aut.ac.ir/3/applicant
-داوطلبان محترم دعوت شده به مصاحبه لازم است هزینه ثبت نام (بررسی مدارک و انجام مصاحبه) را در این مقطع زمانی و از طریق سامانه آزمون دکتری پرداخت و رسید آن را همراه با مدارک خود ارسال نمایند. هزینه ثبت نام برای هر رشته گرایش بر اساس مصوبه هیات امناء دانشگاه مبلغ ۸۰۰۰۰۰ ریال می‌باشد.

 • ارسال مدارک به دانشگاه توسط دعوت شدگان به مصاحبه تخصصی

داوطلبان گرامی که در سامانه آزمون دکتری سال ۱۳۹۷ ثبت نام نموده‌اند لازم است از روز شنبه مورخ ۵ خرداد ۹۷ لغایت روز شنبه مورخ ۱۹ خرداد ۹۷ مدارک شخصی و سوابق تحصیلی خود را از طریق پست پیشتاز به نشانی: تهران، خیابان انقلاب، حد فاصل حافظ ولی عصر، خیابان سعید، کوچه مرزبان، پلاک ۳۶ دفتر مرکزی واحد ماهشهر ارسال نمایند. همچنین داوطلبان گرامی می‌توانند در بازه زمانی مذکور مدارک خود را بصورت دستی به دفتر تحصیلات تکمیلی واحد ماهشهر تحویل نمایند.

 • مدارک مورد نیاز :
  • تصویری از تمامی صفحات شناسنامه و کارت ملی
  • تصویر کارنامه آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۳۹۷
  • تصویر حکم کارگزینی برای داوطلبان حائز شرایط سهمیه مربیان رسمی قطعی و یا رسمی آزمایشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
  • تصویر مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد و ریز نمرات هر دو مقطع
  • مدارك و مستندات دستاوردهاي پژوهشي (مقاله، ثبت اختراع، كتاب و …)
  • پرینت فرمهای تکمیل شده در سامانه تحصیلات تکمیلی دانشگاه

تبصره ۱): آن‌دسته از داوطلبان که فارغ‌التحصیل دوره کارشناسی‌ناپیوسته می‌باشند علاوه بر اصل مدرک کارشناسی‌ناپیوسته می‌بایست اصل مدرک کاردانی را نیز ارائه نمایند.
تبصره۲): آن‌دسته از دانشجویان سال آخر که حداکثر تا تاریخ ۳۱ شهریور ۹۷ در مقاطع کارشناسی‌ارشد و یا دکتری حرفه‌ای فارغ‌التحصیل خواهند شد، می‌بایست اصل گواهی تأیید شده توسط دانشگاه محل تحصیل مربوط به معدل واحدهای گذرانده تا تاریخ ۳۰ بهمن ۹۶ را همراه داشته و ارائه نمایند.
:!: لازم به ذکر است اصل مدارک شناسنامه، کارشناسی و کارشناسی ارشد را برای تطبیق در روز مصاحبه به همراه داشته باشید. و همچنین سایر مدارک مورد نیاز متعاقباً از طریق سایت مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه و يا دانشكده مربوطه اعلام خواهد شد.

برگزاری مصاحبه تخصصی
زمان و مکان مصاحبه متعاقبا اعلام خواهد شد.

flyer_1397_03_02_ed_register.txt · آخرین ویرایش: 2018/05/23 08:27 توسط marjan

تماس با ما


آدرس : خوزستان- ماهشهر- ناحيه صنعتی- خيابان دانشگاه- دانشگاه صنعتی امیرکبیر-پردیس ماهشهر
كد پستی: ۶۳۵۱۷۱۳۱۷۸
آدرس وب سايت: mahshahr.aut.ac.ir
تلفن: ۵۲۳۴۳۶۴۵-۰۶۱
فكس: ۵۲۳۴۱۵۴۶-۰۶۱
پست الکترونیک: mahshahr@aut.ac.ir
نقشه: 30.539489, 49.174165

دانشگاه صنعتی امیرکبیر - واحد ماهشهر


دانشگاه صنعتی امیرکبیر - واحد ماهشهر نگینی در حوزه آموزش عالی و پژوهش در کشور است. این پردیس از همکاری مشترک بین دانشگاه صنعتی امیرکبیر به عنوان دانشگاه برتر صنعتی ایران و صنایع پتروشیمی به عنوان گل سرسبد صنایع هیدروکربوری ایران ایجاد شده‌است. دو ماموریت اصلی این پردیس دانشگاهی عبارت است از: یک. پژوهش و تولید فناوری در صنایع پتروشیمی ، دو. تربیت نیروی تخصصی کیفی در سطحی بالاتر از سایر دانشگاه‌های ایرانتمام حقوق این وبگاه متعلق به دانشگاه صنعتی امیرکبیر است. بهار - تابستان ۱۳۹۵.

ابزار کاربر