دانشگاه صنعتی امیرکبیر- واحد ماهشهر

پیشرو در پژوهش و آموزش در صنایع پتروشیمی

ابزار سایت


events:startup

اولین رویداد استارتاپ ویکند

"نخستین رویداد استارتاپ ویکند بندر ماهشهر"

۱۲ - ۱۳ و ۱۴ اسفندماه

استارتاپ ویکند یک رویداد آموزشی – تجربی است که در آن شرکت کنندگان خواهند توانست با یادگیری آموزه‌های اولیه‌ی استارتاپی ایده‌های خود را در قالب یک فعالیت تیمی در ۳ روز متوالی آخر هفته به محصولاتی اولیه تبدیل نمایند. در این برنامه شرکت کنندگان پر انگیزه‌ای شامل برنامه نویسان، مدیران تجاری، دوستداران استارت آپ و کارآفرینی، بازاریاب‌ها و طراحان گرافیک گرد هم می آیند تا در طی ۵۴ ساعت ایده‌هایشان را مطرح کنند، گروه تشکیل دهند و هر گروه ایده‌ای را اجرا کند. در این برنامه جهانی تا بحال بیش از ۱۹۳ هزار نفر در بیش از ۷۲۶ شهر از ۱۵۰ کشور دنیا شرکت نموده اند. در این رویداد ایده‌های زیادی مطرح می شوند اما آنچه در این برنامه اهمیت دارد فقط سه چیز است. اجرا، اجرا و فقط اجرا!

این برنامه از ساعت ۱۶:۰۰ بعدازظهر روز چهارشنبه آغاز و تا ساعت ۲۲:۰۰ شب جمعه ادامه دارد. در طول برنامه شرکت کنندگان همگی در یک فضای مشترک قرار می گیرند و با کمک مربیان خبره که از میان کارآفرینان موفق و اساتید دانشگاهی انتخاب شده اند، ایده‌ها را به کسب و کار تبدیل می‌کنند.

در پایان برنامه تیم‌ها پروژه‌های خود را به هیئتی از داوران که از میان جامعه سرمایه‌گذار و اساتید دانشگاهی و کارآفرینان هستند، ارائه می‌نمایند.

بهترین‌های کشور را یکجا ملاقات کنید
وب سایت رویداد
لینک خرید بلیط رویداد
کانال تلگرامhttps://telegram.me/estart

ثبت نام در نخستین استارتاپ ویکند بندرماهشهر - دانشگاه صنعتی امیرکبیر

  • زمان برگزاری: ۱۲ تا ۱۴ اسفندماه
  • ۶۵% تخفیف ویژه برگزار کنندگان و اعضای تیم‌های برتر استارتاپ ویکند با کد VIP
  • ۵۰% تخفیف بلیت زود هنگام تا تاریخ ۲۲ بهمن
  • ۲۵% تخفیف دانش آموزی و دانشجویی با کد S-VIP

ثبت نام برای دانشجويان دانشگاه اميركبير فقط با پرداخت مبلغ ۵۰۰۰۰ تومان انجام می‌شود(دانشجويان گرامی علاوه بر پرداخت آنلاين می‌توانند وجه ثبت نام را به صورت نقدی با مراجعه به آقای قائم مقامی پرداخت نمايند.) یعنی ثبت نام هر دانشجو و یا دانش آموز فقط با پرداخت مبلغ ۷۵۰۰۰ تومان

شماره تماس :۰۹۱۷۱۴۴۳۱۰۵

events/startup.txt · آخرین ویرایش: 2017/11/18 10:10 (ویرایش خارجی)

تماس با ما


آدرس : خوزستان- ماهشهر- ناحيه صنعتی- خيابان دانشگاه- دانشگاه صنعتی امیرکبیر-پردیس ماهشهر
كد پستی: ۶۳۵۱۷۱۳۱۷۸
آدرس وب سايت: mahshahr.aut.ac.ir
تلفن: ۵۲۳۴۳۶۴۵-۰۶۱
فكس: ۵۲۳۴۱۵۴۶-۰۶۱
پست الکترونیک: mahshahr@aut.ac.ir
نقشه: 30.539489, 49.174165

دانشگاه صنعتی امیرکبیر - واحد ماهشهر


دانشگاه صنعتی امیرکبیر - واحد ماهشهر نگینی در حوزه آموزش عالی و پژوهش در کشور است. این پردیس از همکاری مشترک بین دانشگاه صنعتی امیرکبیر به عنوان دانشگاه برتر صنعتی ایران و صنایع پتروشیمی به عنوان گل سرسبد صنایع هیدروکربوری ایران ایجاد شده‌است. دو ماموریت اصلی این پردیس دانشگاهی عبارت است از: یک. پژوهش و تولید فناوری در صنایع پتروشیمی ، دو. تربیت نیروی تخصصی کیفی در سطحی بالاتر از سایر دانشگاه‌های ایرانتمام حقوق این وبگاه متعلق به دانشگاه صنعتی امیرکبیر است. بهار - تابستان ۱۳۹۵.

ابزار کاربر