دانشگاه صنعتی امیرکبیر- واحد ماهشهر

پیشرو در پژوهش و آموزش در صنایع پتروشیمی

ابزار سایت


events:flyers:flyer_1397_10_22_ed_phd

قابل توجه دانشجویان دکتری

تاریخ : ۲۲-۱۰-۱۳۹۷

قابل توجه دانشجویان دکتری

پیرو جلسه شورای تحصیلات تکمیلی دانشگاه مورخ ۹۷/۱۰/۱۷ مبنی بر لزوم ثبت نام بموقع کلیه دانشجویان دکتری، به اطلاع می رساند:
دانشجویانی که سنوات قانونی آنها در پایان نیمسال جاری به اتمام می¬رسد و لازم است سنوات تحصیلی خود را در نیمسال دوم ۹۷ تمدید نمایند (از رساله دکتری خود تا پایان این نیمسال دفاع نمی‌نمایند)، باید درخواست‌های خود مبنی بر تمدید سنوات را برای طرح در گروه/شورای تحصیلات تکمیلی دانشکده در اسرع وقت به دانشکده تحویل دهند. این دانشجویان موظف هستند تا زمان ثبت نام ترم دوم (۶ و ۷ بهمن ماه) و حداکثر تا زمان حذف/اضافه ترم دوم (۲۱ و ۲۳ بهمن ماه) مستندات تکمیل شده خود را به تایید دانشکده تحویل نمایند.

فرایند اجرایی تمدید سنوات دانشجویان دکتری در نیمسال دوم ۹۷
نظر به اینکه تمدید سنوات آموزشی و ثبت نام دانشجویان دوره دکتری از ترم نهم تحصیلی منوط به تایید استاد راهنما و دانشکده مربوطه می‌باشد و فرایند مذکور تا کنون با ارسال فرم¬های تمدید سنوات آموزشی و فرم ثبت نام آزاد از طریق سیستم اتوماسیون و ارسال مدارک بصورت فیزیکی انجام می‌گردید، لذا خواهشمند است مقرر فرمایید از این پس، اطلاعات درخواستی مطابق با فرمهای پیوست که در قالب فایل اکسل می‌باشد تهیه و به این مدیریت ارسال شده، و موارد زیر تأکید و رعایت گردد:

  • فرایند تمدید سنوات آموزشی دانشجویان دوره دکتری مطابق با روال معمول گذشته، و با تکمیل فرم درخواست تمدید سنوات آموزشی دانشجویان دوره دکتری که در سایت مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه نیز قرار دارد، توسط دانشجو از روز شنبه مورخ ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ لغایت روز شنبه مورخ ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ در دانشکده‌ها انجام گردد.
  • مبنای این مدیریت جهت تأیید تمدید سنوات آموزشی دانشجویان دوره دکتری، اطلاعات دریافتی از سوی دانشکده‌ها، و اسکن فرم درخواست تمدید سنوات آموزشی دانشجویان دوره دکتری که از طریق سیستم اتوماسیون ارسال می‌گردد می‌باشد.

همچنین ضروریست نکات زیر مورد توجه قرار گیرد:

  • در روز دوشنبه مورخ ‍۱۳۹۷/۱۰/۱۷ فایل کلیه دانشجویانی که به هر دلیلی نیمسال اول ۹ و ماقبل آن را ثبت نام ننموده¬اند به انصرافی (ترک تحصیل غیر مجاز) تبدیل شده¬است.
  • تمدید سنوات آموزشی دانشجو زمانی قطعی خواهد شد که در پورتال، انتخاب واحد (اخذ درس رساله) توسط شخص دانشجو انجام پذیرد و صرفاً تکمیل فرم تمدید سنوات و تأیید آن از سوی دانشکده به منزله ثبت نام نمی باشد همچنین ضروریست کلیه دانشجویانیکه بر اساس مصوبات جاری دانشگاه مشمول پرداخت شهریه می¬باشند نسبت به پرداخت و فعال شدن کد مالی خویش اقدام نمایند.
  • خاطر نشان می¬گردد، دانشجویانی که نیمسال اول ۹۷ ترم ۱۶ آنها بوده¬است و کمیسیون موارد خاص با تمدید ترم آنها موافقت کرده-است، فقط مهلت دارند تا تاریخ ۸ اسفند سالجاری (بازه زمانی ۴ هفته آموزشی که نیاز به ثبت¬نام ترم جدید نمی¬باشد) از رساله دکتری خویش دفاع نمایند و پس از آن مطابق با رویه ۳۳۱۵ اعمال قانون خواهد شد.
  • تاکید می¬شود کارشناسان محترم آن دانشکده از ارسال فرم¬های تمدید سنوات آموزشی بصورت تکی، خارج از برنامه زمانبدی اعلام شده خودداری نمایند.
  • چنانچه دانشجو در زمانهای مقرر اقدام به تمدید سنوات و ثبت نام آموزشی ننماید، دانشجوی منصرف از تحصیل شناخته شده و برابر مقررات آموزشی با ایشان رفتار خواهد شد.

واحد: تحصیلات تکمیلی
اطلاعات تماس: کارشناس تحصیلات تکمیلی (خانم زهرا آقاجری)، تلفن ۱۵۲۹-۵۲۳۴-۰۶۱

events/flyers/flyer_1397_10_22_ed_phd.txt · آخرین ویرایش: 2019/01/12 09:48 توسط marjan

تماس با ما


آدرس : خوزستان- ماهشهر- ناحيه صنعتی- خيابان دانشگاه- دانشگاه صنعتی امیرکبیر-پردیس ماهشهر
كد پستی: ۶۳۵۱۷۱۳۱۷۸
آدرس وب سايت: mahshahr.aut.ac.ir
تلفن: ۵۲۳۴۳۶۴۵-۰۶۱
فكس: ۵۲۳۴۱۵۴۶-۰۶۱
پست الکترونیک: mahshahr@aut.ac.ir
نقشه: 30.539489, 49.174165

دانشگاه صنعتی امیرکبیر - واحد ماهشهر


دانشگاه صنعتی امیرکبیر - واحد ماهشهر نگینی در حوزه آموزش عالی و پژوهش در کشور است. این پردیس از همکاری مشترک بین دانشگاه صنعتی امیرکبیر به عنوان دانشگاه برتر صنعتی ایران و صنایع پتروشیمی به عنوان گل سرسبد صنایع هیدروکربوری ایران ایجاد شده‌است. دو ماموریت اصلی این پردیس دانشگاهی عبارت است از: یک. پژوهش و تولید فناوری در صنایع پتروشیمی ، دو. تربیت نیروی تخصصی کیفی در سطحی بالاتر از سایر دانشگاه‌های ایرانتمام حقوق این وبگاه متعلق به دانشگاه صنعتی امیرکبیر است. بهار - تابستان ۱۳۹۵.

ابزار کاربر