دانشگاه صنعتی امیرکبیر- واحد ماهشهر

پیشرو در پژوهش و آموزش در صنایع پتروشیمی

ابزار سایت


events:flyers:flyer_1397_10_05_insurance

بیمه حوادث دانشجویی در سال تحصیلی ۹۸-۹۷

تاریخ : ۰۵-۱۰-۱۳۹۷

دانشجوی گرامی
با سلام؛
احترامـاً، به استناد قرارداد في‌مابين معاونت فرهنگی و دانشجويی دانشگاه و شركت بيمه کارآفرین به شماره ۵۱۲/۱۱۰۱/۹۷/۳۹ مورخ ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ كليه دانشجويان فعال سال تحصيلی ۹۸-۹۷ از تاريخ ۹۷/۰۶/۳۱ لغايت ۹۸/۰۶/۳۱ تحت پوشش بيمه حوادث دانشجویی در تمام اوقات شبانه روز بدون قيد زمان و مكان می‌باشند. لذا در صورت بروز هر گونه حادثه (شركت در مسابقات ورزشی دانشگاهی و تمرينات ورزشي در اماكن دانشجويی، اردوها، تصادفات، سقوط از ارتفاع، مسموميت ناشی از مواد غذايی، فوت و نقص عضو ناشی از حوادث و …) پرداخت غرامت با ارائه گزارش مشروح حادثه توسط مراجع ذيصلاح (پزشكی قانونی و يا گزارش پزشك معالج) به همراه اصل مدارک بیمارستانی(اصل صورتحساب بیمارستان و پزشکان ممهور به مهر بيمارستان) به اداره رفاه دانشجويان مطابق ذيل امكان‌پذير است:

الف) جبران هزينه‌های پزشكی ناشی از حوادث مشمول بيمه حداكثر تا مبلغ ۵۰/۰۰۰/۰۰۰ ريال در یکسال تحصیلی.

ب) پرداخت غرامت نقص عضو دائم (جزئی و كلی) ناشی از حوادث مشمول بيمه حداكثر به ميزان ۲۵۰/۰۰۰/۰۰۰ ريال بر طبق جدول نقص عضو مورد عمل.

ج) پرداخت غرامت فوت ناشی از حوادث مشمول بيمه به ميزان ۲۵۰/۰۰۰/۰۰۰ ريال.

اميد است با توكل به خداوند متعال و پشتكار در زندگی، بستری مناسب جهت تحقق آرمان والای دانشگاه و دانشجويان عزيز داشته باشيم.

واحد: دانشجویی
اطلاعات تماس: مسئول رفاه دانشجویی (خانم مرجان ساکی)، تلفن ۳۱۱-۵۲۳۴۳-۰۶۱، پست الکترونیک: m.saki@aut.ac.ir
تاریخ اعتبار: ۳۱ - ۰۶ - ۱۳۹۸

events/flyers/flyer_1397_10_05_insurance.txt · آخرین ویرایش: 2018/12/26 11:30 توسط marjan

تماس با ما


آدرس : خوزستان- ماهشهر- ناحيه صنعتی- خيابان دانشگاه- دانشگاه صنعتی امیرکبیر-پردیس ماهشهر
كد پستی: ۶۳۵۱۷۱۳۱۷۸
آدرس وب سايت: mahshahr.aut.ac.ir
تلفن: ۵۲۳۴۳۶۴۵-۰۶۱
فكس: ۵۲۳۴۱۵۴۶-۰۶۱
پست الکترونیک: mahshahr@aut.ac.ir
نقشه: 30.539489, 49.174165

دانشگاه صنعتی امیرکبیر - واحد ماهشهر


دانشگاه صنعتی امیرکبیر - واحد ماهشهر نگینی در حوزه آموزش عالی و پژوهش در کشور است. این پردیس از همکاری مشترک بین دانشگاه صنعتی امیرکبیر به عنوان دانشگاه برتر صنعتی ایران و صنایع پتروشیمی به عنوان گل سرسبد صنایع هیدروکربوری ایران ایجاد شده‌است. دو ماموریت اصلی این پردیس دانشگاهی عبارت است از: یک. پژوهش و تولید فناوری در صنایع پتروشیمی ، دو. تربیت نیروی تخصصی کیفی در سطحی بالاتر از سایر دانشگاه‌های ایرانتمام حقوق این وبگاه متعلق به دانشگاه صنعتی امیرکبیر است. بهار - تابستان ۱۳۹۵.

ابزار کاربر