دانشگاه صنعتی امیرکبیر- واحد ماهشهر

پیشرو در پژوهش و آموزش در صنایع پتروشیمی

ابزار سایت


events:flyers:flyer_1397_07_07_st_phd_student_loans

وام ویژه دکتری

تاریخ:۱۳۹۷/۰۷/۰۷

قابل توجه دانشجویان متقاضی وام ویژه دکتری روزانه ی فعال، غیرشاغل، غیربورسیه، دارای شرایط: عدم مشروطی، عدم برخورداری از بدهی معوق به صندوق رفاه دانشجویان، عدم برخورداری از پوشش بنیاد ملی نخبگان، عدم برخورداری از پوشش صندوق حمایت از پژوهشگران نیمسال اول سال تحصیلی ۹۸-۹۷

*دانشجویان متقاضی وام ویژه دکتری برای سه ماهه پاییز و زمستان سال ۹۷ (دو مرحله ۳ ماهه) ضمن ثبت نام در پورتال صندوق رفاه دانشجویان ( bp.swf.ir ) می توانند به شرح ذیل تا تاریخ ۱۵ آبان ۹۷ اقدام نمایند.
الف -دانشجویانی که متقاضی وام ویژه دکترا نوع یک (بانک توسعه و تعاون) می باشند؛ فرم شماره۲ بانک توسعه تعاون را ، تکمیل و پس از تائید مراجع ذیربط (مهر و امضاء مدیر گروه و معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشکده به مسئول رفاه دانشجویی ( خانم ساکی)ارائه نمایند، مبلغ وام ماهانه ۷۰۰ هزار تومان با کارمزد ۴ درصد می‌باشد و فقط دانشجویانی که قبلا وام بانک توسعه تعاون را دریافت نموده اند می‌توانند این وام را درخواست نمایند.
فرم شماره دو بانک توسعه تعاون

ب-دانشجویانی که متقاضی وام تحصیلی ویژه دکترا (صندوق رفاه دانشجویان می باشند: فرم های ۱و۲ (فرم‌هاي اداره رفاه ) را تکمیل و با تائید مراجع ذیربط (مهر و امضاء مدیرگروه و معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشکده و مهر معاونت دانشجویی) به همراه دو سند تعهد محضری با دوضامن معتبر و یا یک سند با اطلاعات دوضامن معتبر به مسئول رفاه دانشجویی ( سرکار خانم ساکی ) ارائه نمایند. (تاریخ تنظیم اسناد تعهد محضری که قبلاً به اداره رفاه دانشجویان ارائه شده است تا سه سال قبل از ورود قابل قبول می باشد. مبلغ این وام ماهانه ۶۰۰ هزار تومان با کارمزد ۴ درصد می باشد.
فرم شماره ۱
فرم شماره ۲

:!: توجه : دانشجویان متقاضی وام دکتری صندوق رفاه دانشجویان و بانک توسعه تعاون از تقاضای وام تحصیلی خودداری فرمایند. ضمنا در هر دو نوع وام چنانچه وام دریافتی تا سقف ۱۵ میلیون تومان باشد معرفی یک ضامن و چنانچه بیشتر از ۱۵ میلیون تومان باشد بایستی ضامن دوم معرفی گردد.

*دانشجویان دکتری متقاضی وام ضروری ویژه دکتری دانشجویان دکتری ورودی ۹۴ و ۹۵ می توانند فرم ضروری ویژه دکترا (فرم‌های اداره رفاه ) را تکمیل و با تائید مراجع ذیربط ( مهر و امضاء تحصیلات تکمیلی دانشکده و مهر معاونت دانشجویی ) به همراه مدارک و مستندات مربوط به نوع درخواست وام ضروری تا تاریخ ۳۰ آبان ۹۷ به مسئول رفاه دانشجویی ( سرکار خانم ساکی ) ارائه نمایند. مبلغ این وام ۳ میلیون تومان می باشد و یکبار در طول مقطع تحصیلی پرداخت می شود. پرداخت این وام به دانشجویان ورودی ۹۶ به قبل امکان پذیر می‌باشد.

اطلاعات تماس:
مسئول رفاه دانشجویی: مرجان ساکی اولاد
شماره تماس:۵۲۳۴۳۳۱۱-۰۶۱
پست الکترونیک:m.saki@aut.ac.ir

events/flyers/flyer_1397_07_07_st_phd_student_loans.txt · آخرین ویرایش: 2018/09/29 12:13 توسط marjan

تماس با ما


آدرس : خوزستان- ماهشهر- ناحيه صنعتی- خيابان دانشگاه- دانشگاه صنعتی امیرکبیر-پردیس ماهشهر
كد پستی: ۶۳۵۱۷۱۳۱۷۸
آدرس وب سايت: mahshahr.aut.ac.ir
تلفن: ۵۲۳۴۳۶۴۵-۰۶۱
فكس: ۵۲۳۴۱۵۴۶-۰۶۱
پست الکترونیک: mahshahr@aut.ac.ir
نقشه: 30.539489, 49.174165

دانشگاه صنعتی امیرکبیر - واحد ماهشهر


دانشگاه صنعتی امیرکبیر - واحد ماهشهر نگینی در حوزه آموزش عالی و پژوهش در کشور است. این پردیس از همکاری مشترک بین دانشگاه صنعتی امیرکبیر به عنوان دانشگاه برتر صنعتی ایران و صنایع پتروشیمی به عنوان گل سرسبد صنایع هیدروکربوری ایران ایجاد شده‌است. دو ماموریت اصلی این پردیس دانشگاهی عبارت است از: یک. پژوهش و تولید فناوری در صنایع پتروشیمی ، دو. تربیت نیروی تخصصی کیفی در سطحی بالاتر از سایر دانشگاه‌های ایرانتمام حقوق این وبگاه متعلق به دانشگاه صنعتی امیرکبیر است. بهار - تابستان ۱۳۹۵.

ابزار کاربر