دانشگاه صنعتی امیرکبیر- واحد ماهشهر

پیشرو در پژوهش و آموزش در صنایع پتروشیمی

ابزار سایت


events:flyers:flyer_1397_05_20_st_phd_student_loans

وام ویژه دانشجویان دکترا

تاریخ : ۲۰-۰۵-۱۳۹۷

قابل توجه دانشجویان متقاضی وام ویژه دکتری روزانه ی فعال، غیرشاغل، غیربورسیه، دارای شرایط: عدم مشروطی، عدم برخورداری از بدهی معوق به صندوق رفاه دانشجویان، عدم برخورداری از پوشش بنیاد ملی نخبگان،عدم برخورداری از پوشش صندوق حمایت از پژوهشگران که تاکنون وام سه ماهه بهار و تابستان ۹۷ ایشان در پرتال صندوق رفاه دانشجویان ثبت و تائید نشده است. وام ويژه دکتري نيمسال دوم۹۷-۱۳۹۶ سه ماهه بهار و تابستان حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ در سامانه فاز ۲ صندوق رفاه دانشجویان فعال مي باشد. متقاضیان می توانند به شرح ذیل جهت ثبت نام به مسئول رفاه دانشجویی ( سرکار خانم نوذری ) مراجعه نمایند.
الف ) متقاضی چنانچه جا مانده های وام ویژه دکترا (صندوق رفاه دانشجویان) سه ماهه بهار و تابستان سال۱۳۹۷ می باشند:
فرم‌های ۱و۲ را تکمیل و با تائید مراجع ذیربط (مهر و امضاء مدیرگروه و معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشکده و مهر معاونت دانشجویی) به همراه دو سند تعهد محضری با دوضامن معتبر و یا یک سند با اطلاعات دو ضامن معتبر به مسئول رفاه دانشجویی ( سرکار خانم نوذری ) ارائه نمایند. ( تاریخ تنظیم اسناد تعهد محضری که قبلاً به اداره رفاه دانشجویان ارائه شده است از سال ‍۱۳۹۲ و بعد از آن قابل قبول می باشد.) مبلغ این وام ماهانه ۶۰۰ هزار تومان می باشد. دانشجویانی که فرم شماره ۱ و اسناد تعهد محضری را قبلا تحویل داده اند و در طول ترم های قبلی از این وام استفاده نموده اند فقط فرم شماره ۲ را ارائه نمایند.

فرم شماره ۱( وام ویژه دکتری )
فرم شماره ۲ ( وام ویژه دکتری )
ب- متقاضی وام ویژه دکترا نوع یک (بانک توسعه و تعاون ) می باشند:
فرم شماره ۱ و ۲ را تکمیل و پس از تائید مراجع ذیربط (مهر و امضاء مدیرگروه و معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشکده و مهر معاونت دانشجویی ) به مسئول رفاه دانشجویی ( سرکار خانم نوذری ) ارائه نمایند. مبلغ این وام ماهانه ۷۰۰ هزار تومان می باشد. چنانچه فرم شماره ۱ را قبلا تحویل داده‌اند فقط فرم شماره ۲ را ارائه نمایند.
فرم شماره ۱( بانک توسعه و تعاون )
فرم شماره ۲ ( بانک توسعه و تعاون )

واحد: دانشجویی
اطلاعات تماس: مسئول رفاه دانشجویی (خانم سحر نوذری)، تلفن ۶۴۵-۵۲۳۴۳-۰۶۱،
پست الکترونیک: s.nozari@aut.ac.ir
تاریخ اعتبار: ۳۰ - ۰۵ - ۱۳۹۷

events/flyers/flyer_1397_05_20_st_phd_student_loans.txt · آخرین ویرایش: 2018/08/15 04:30 توسط marjan

تماس با ما


آدرس : خوزستان- ماهشهر- ناحيه صنعتی- خيابان دانشگاه- دانشگاه صنعتی امیرکبیر-پردیس ماهشهر
كد پستی: ۶۳۵۱۷۱۳۱۷۸
آدرس وب سايت: mahshahr.aut.ac.ir
تلفن: ۵۲۳۴۳۶۴۵-۰۶۱
فكس: ۵۲۳۴۱۵۴۶-۰۶۱
پست الکترونیک: mahshahr@aut.ac.ir
نقشه: 30.539489, 49.174165

دانشگاه صنعتی امیرکبیر - واحد ماهشهر


دانشگاه صنعتی امیرکبیر - واحد ماهشهر نگینی در حوزه آموزش عالی و پژوهش در کشور است. این پردیس از همکاری مشترک بین دانشگاه صنعتی امیرکبیر به عنوان دانشگاه برتر صنعتی ایران و صنایع پتروشیمی به عنوان گل سرسبد صنایع هیدروکربوری ایران ایجاد شده‌است. دو ماموریت اصلی این پردیس دانشگاهی عبارت است از: یک. پژوهش و تولید فناوری در صنایع پتروشیمی ، دو. تربیت نیروی تخصصی کیفی در سطحی بالاتر از سایر دانشگاه‌های ایرانتمام حقوق این وبگاه متعلق به دانشگاه صنعتی امیرکبیر است. بهار - تابستان ۱۳۹۵.

ابزار کاربر