دانشگاه صنعتی امیرکبیر- واحد ماهشهر

پیشرو در پژوهش و آموزش در صنایع پتروشیمی

ابزار سایت


events:flyers:flyer_1396_07_10_ed_language_level_test

آزمون تعیین سطح زبان

تاریخ : ۱۰-۰۷-۱۳۹۶

لازم است کلیه دانشجویان دکتری مدرک معتبر زبان خود را قبل از آزمون جامع اخذ و به دانشگاه ارائه نمایند (تا قبل از پایان ترم دوم تحصیلی). صدور مجوز برگزاری آزمون جامع و به تبع آن دفاع از پیشنهاد رساله منوط به ارائه مدرک مذکور می¬باشد. برای مشاهده جدول آزمون¬ها و نمرات مورد قبول دانشگاه به آدرس زیر مراجعه فرمایید:
http://edu.aut.ac.ir/iCMS/pg/upload/rg/39.0.pdf
در این راستا مرکز زبان معاونت امور بین‌الملل دانشگاه (ILCA) اقدام به برگزاری آزمون تعیین سطح زبان دانشجویان دکتری ورودی ۹۶ نموده است تا نسبت به وضعیت زبان دانشجویان آگاهی پیدا نماییم. تاکنون آزمون تعیین سطح مذکور در سه نوبت و در تاریخ‌های ۲۰ و ۲۱و ۲۷ شهریورماه برگزار گردید. دانشجویانی که موفق نشدند در تاریخ‌های یاد شده در آزمون مذکور تعیین سطح شرکت نمایند ضروری است در آزمون تاریخ ۱۹ مهر ماه ۱۳۹۶ شرکت نمایند. آزمون مذکور ساعت ۹ الی ۱۲ در محل خیابان حافظ، چهارراه کالج، انتهای کوچه البرز، ساختمان مرکز بین‌المللی زبان دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود. لازم است دانشجویان گرامی حداقل نیم ساعت قبل از ۹ صبح در محل برگزاری آزمون حضور بهم رسانند. همراه داشتن کارت دانشجویی الزامی است. لازم به ذکر است که این آزمون آخرین آزمون تعیین سطح برای دانشجویان دکتری ورودی ۹۶ می‌باشد و آزمون دیگری برگزار نمی‌شود. در خصوص این آزمون تعیین سطح نکات مشروحه زیر به اطلاع رسانده می‌شود.
۱- دانشجویان دارای یکی از مدارک معتبر مورد تایید دانشگاه (دانشجویان دارای نمرات زبان TOEFL و IELTS دارای اعتبار) نیازی به شرکت در آزمون تعیین سطح ندارند، اگرچه شرکت این عزیزان در آزمون مذکور منعی نداشته و شرکت ایشان در آزمون تعیین سطح کاملاً مورد استقبال دانشگاه نیز می‌باشد. لازم به ذکر است که مدرک معتبر زبان در زمان ارائه یا ورود به دوره دکتری می¬بایست دارای اعتبار باشد.
۲- دانشجویان گرامی که در یکی از آزمون‌های قبلی تعیین سطح ILCA شرکت نموده‌اند نیازی به شرکت مجدد در آزمون مذکور ندارند، اگرچه شرکت مجدد در آزمون مذکور در صورت کسب آمادگی بیشتر بلامانع است.
۳- دانشجویان فاقد مدرک معتبر زبان و دانشجویانی که تاکنون در آزمون تعیین سطح شرکت نکرده‌اند، ملزم به شرکت در آزمون تعیین سطح ۱۹ مهر ۱۳۹۶ هستند. این آزمون آخرین آزمون تعیین سطح می‌باشد و آزمون دیگری برگزار نمی‌شود.
۴- دانشجویانی که در آزمون تعیین سطح نمره ۵.۵ و بالاتر کسب نمایند می‌توانند در آزمون ESTA، که آزمون اصلی مرکز ILCA می‌باشد، شرکت نمایند.
۵- دانشجویانی که در آزمون ESTA نمره ۵.۵ کسب نمایند، مدرک مرکز ILCA را اخذ نموده و همانند دارندگان سایر مدرک‌های معتبر زبان نظیر آزمون‌های IELTS و TOEFL مجاز به شرکت در آزمون جامع خواهند بود.
۶- پس از برگزاری آزمون تعیین سطح، کلاس¬های زبان متناسب با سطح دانشجو در مرکز ILCA برگزار می‌شود. اگرچه شرکت در کلاس‌های زبان این مرکز اجباری نیست ولی جهت بهبود کیفیت زبان دانشجویان، شرکت در این کلاس‌ها توصیه می‌شود.

واحد: تحصیلات تکمیلی
اطلاعات تماس: کارشناس تحصیلات تکمیلی (خانم زهرا آقاجری)، تلفن ۱۵۲۹-۵۲۳۴-۰۶۱

تاریخ اعتبار:۱۹ مهر ۱۳۹۶
events/flyers/flyer_1396_07_10_ed_language_level_test.txt · آخرین ویرایش: 2017/11/18 10:10 (ویرایش خارجی)

تماس با ما


آدرس : خوزستان- ماهشهر- ناحيه صنعتی- خيابان دانشگاه- دانشگاه صنعتی امیرکبیر-پردیس ماهشهر
كد پستی: ۶۳۵۱۷۱۳۱۷۸
آدرس وب سايت: mahshahr.aut.ac.ir
تلفن: ۵۲۳۴۳۶۴۵-۰۶۱
فكس: ۵۲۳۴۱۵۴۶-۰۶۱
پست الکترونیک: mahshahr@aut.ac.ir
نقشه: 30.539489, 49.174165

دانشگاه صنعتی امیرکبیر - واحد ماهشهر


دانشگاه صنعتی امیرکبیر - واحد ماهشهر نگینی در حوزه آموزش عالی و پژوهش در کشور است. این پردیس از همکاری مشترک بین دانشگاه صنعتی امیرکبیر به عنوان دانشگاه برتر صنعتی ایران و صنایع پتروشیمی به عنوان گل سرسبد صنایع هیدروکربوری ایران ایجاد شده‌است. دو ماموریت اصلی این پردیس دانشگاهی عبارت است از: یک. پژوهش و تولید فناوری در صنایع پتروشیمی ، دو. تربیت نیروی تخصصی کیفی در سطحی بالاتر از سایر دانشگاه‌های ایرانتمام حقوق این وبگاه متعلق به دانشگاه صنعتی امیرکبیر است. بهار - تابستان ۱۳۹۵.

ابزار کاربر