دانشگاه صنعتی امیرکبیر- واحد ماهشهر

پیشرو در پژوهش و آموزش در صنایع پتروشیمی

ابزار سایت


events:flyers:flyer_1396_06_12_st_dorm

اجاره بهاء خوابگاه در نیمسال اول سال تحصیلی ۹۷-۱۳۹۶

تاریخ:۱۲-۰۶-۱۳۹۶

به اطلاع كليه دانشجويان متقاضی اسكان در خوابگاه در نيمسال اول سال تحصيلی ۹۷-۱۳۹۶ می‌رساند كه اين دسته از دانشجويان می‌بايست نسبت به انجام امور ذيل اقدام نمايند.
۱-اخذ فرم ثبت نام خوابگاه از وب سايت داخلی و تكميل آن
۲-در فرم‌های تكميل شده آقايان دانشجو ، بايستی اسامی ۲ نفر ديگر از هم اتاقی‌ها مشخص شده باشد.
۳- در فرم‌های تكميل شده خواهران دانشجو ، بايستی اسامی ۵ نفر ديگر از هم اتاقی‌ها مشخص شده باشد.
۴-فرم‌های ثبت نام هر دانشجو همراه با فرم‌های هم اتاقی‌های پيشنهادی بصورت همزمان تحويل گرفته خواهد شد.
۵-دانشجويان روزانه می‌بایست نسبت به پرداخت اجاره بهاء خوابگاه خود بصورت علی الحساب مطابق جدول ذیل به حساب در آمد های اختصاصی دانشگاه اقدام نموده و فیش واریزی را همراه با فرمهای تکمیل شده اسکان به مسئول دفتر مدیریت اداری – مالی( سرکار خانم امیری) تحویل نمایند و معرفی نامه خوابگاه را دریافت نمایند.

خوابگاه برادرانخوابگاه خواهران
۲/۱۱۵/۰۰۰ریال۲/۶۵۵/۰۰۰ ریال

۶-دانشجویان روزانه می بایست مبلغ ۲/۰۰۰/۰۰۰ ریال به عنوان ودیعه علاوه بر اجاره بهاء به دانشگاه پرداخت نمایند.این مبلغ پس از فراغت از تحصیل به دانشجویان عودت داده خواهد شد.
۷-دانشجویان شبانه می بایست نسبت به پرداخت اجاره بهاء خوابگاه خود مطابق جدول ذیل به حساب درآمده های اختصاصی دانشگاه اقدام نموده و فیش واریزی را همراه با فرمهای تکمیل شده اسکان به مسئول دفتر مدیریت اداری- مالی (سرکار خانم امیری) تحویل نمایند و معرفی نامه خوابگاه را دریافت نمایند.

خوابگاه برادرانخوابگاه خواهران
۵/۰۰۰/۰۰۰ریال۷/۵۰۰/۰۰۰ ریال

۸-دانشجویان شبانه می بایست مبلغ۴/۰۰۰/۰۰۰ ریال به عنوان ودیعه علاوه بر اجاره بهاء به دانشگاه پرداخت نمایند. این مبلغ پس از فراغت از تحصیل به دانشجویان عودت داده خواهد شد.
۹-دانشجویان تحصیلات تکمیلی که جهت استفاده از خوابگاه به دانشگاه صنعتی امیرکبیر تهران معرفی ‌شده‌اند حق استفاده از خوابگاه در واحد را بصورت همزمان نخواهند داشت.
۱۰-حداکثر مهلت ثبت نام دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۶ خواهد بود.دانشجویانی که در مهلت مقرر نسبت به ثبت نام اقدام ننمایند به منزله عدم نیاز به اسکان در خوابگاه در ترم آتی تلقی خواهد شد.

واحد:دانشجویی اطلاعات تماس:مسئول خوابگاه (سرکار خانم امیری)،تلفن ۰۶۱۵۲۳۴۱۵۳۳ داخلی ۲۲۰
پست الکترونیک:t.amiri@aut.ac.ir

events/flyers/flyer_1396_06_12_st_dorm.txt · آخرین ویرایش: 2017/11/18 10:10 (ویرایش خارجی)

تماس با ما


آدرس : خوزستان- ماهشهر- ناحيه صنعتی- خيابان دانشگاه- دانشگاه صنعتی امیرکبیر-پردیس ماهشهر
كد پستی: ۶۳۵۱۷۱۳۱۷۸
آدرس وب سايت: mahshahr.aut.ac.ir
تلفن: ۵۲۳۴۳۶۴۵-۰۶۱
فكس: ۵۲۳۴۱۵۴۶-۰۶۱
پست الکترونیک: mahshahr@aut.ac.ir
نقشه: 30.539489, 49.174165

دانشگاه صنعتی امیرکبیر - واحد ماهشهر


دانشگاه صنعتی امیرکبیر - واحد ماهشهر نگینی در حوزه آموزش عالی و پژوهش در کشور است. این پردیس از همکاری مشترک بین دانشگاه صنعتی امیرکبیر به عنوان دانشگاه برتر صنعتی ایران و صنایع پتروشیمی به عنوان گل سرسبد صنایع هیدروکربوری ایران ایجاد شده‌است. دو ماموریت اصلی این پردیس دانشگاهی عبارت است از: یک. پژوهش و تولید فناوری در صنایع پتروشیمی ، دو. تربیت نیروی تخصصی کیفی در سطحی بالاتر از سایر دانشگاه‌های ایرانتمام حقوق این وبگاه متعلق به دانشگاه صنعتی امیرکبیر است. بهار - تابستان ۱۳۹۵.

ابزار کاربر