events:flyers:flyer_1395_07_26_elite

اطلاعیه مهم در خصوص ثبت نام دانشجویان نو ورود و تمدید فرصت ثبت نام دانشجویان سالهای گذشته (جدید)

اطلاعیه مهم در خصوص تمدید فرصت ثبت نام دانشجویان نو ورود و دانشجویان سالهای گذشته برای بهره‌مندی از جایزه‌های تحصیلی بنیاد ملی نخبگان در سال تحصیلی ۹۶-۹۵
پیرو اطلاعیه‌های قبلی بنیاد نخبگان استان تهران در خصوص اعطای جایزه های تحصیلی به دانشجویان برتر استان، به آگاهی می‌رساند؛
دانشجویان نو ورود (دانشجویانی که تحصیل خود را از مهرماه سال جاری آغاز کرده اند) و دانشجویان سالهای گذشته که پیش از این موفق به ثبت نام و ارائه درخواست بهره مندی از جایزه‌های تحصیلی بنیاد ملی نخبگان نشده‌اند می‌توانند با توجه به ضوابط بهره مندی و نحوه ارائه تقاضا برای استفاده از این تسهیلات که در اطلاعیه پیشین این بنیاد ارائه شده است برای مشاهده کلیک نمایید نسبت به ثبت نام و ارائه درخواست در بازه زمانی ۱۵ مهرماه تا ۵ آبان ماه ۱۳۹۵ اقدام نمایند.
:!: توجه:
۱-دانشجویان لازم است پس از درج اطلاعات و بارگزاری مستندات مورد نیاز در سامانه اطلاعاتی بنیاد نخبگان (سامانه ثریا) نسبت به ثبت «درخواست بهره مندی از جایزه های تحصیلی » در همان سامانه اقدام نمایند زیرا در صورت عدم ثبت درخواست مذکور، پرونده ارسالی بررسی نخواهد شد.
۲- مهلت اعلام شده در اطلاعیه فوق به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.
وب سایت بنیاد ملی نخبگان

events/flyers/flyer_1395_07_26_elite.txt · آخرین ویرایش: 2017/11/18 10:10 (ویرایش خارجی)

تماس با ما


آدرس : خوزستان- ماهشهر- ناحيه صنعتی- خيابان دانشگاه- دانشگاه صنعتی امیرکبیر-پردیس ماهشهر
كد پستی: ۶۳۵۱۷۱۳۱۷۸
آدرس وب سايت: mahshahr.aut.ac.ir
تلفن: ۵۲۳۴۳۶۴۵-۰۶۱
فكس: ۵۲۳۴۱۵۴۶-۰۶۱
پست الکترونیک: mahshahr@aut.ac.ir
نقشه: 30.539489, 49.174165

دانشگاه صنعتی امیرکبیر - واحد ماهشهر


دانشگاه صنعتی امیرکبیر - واحد ماهشهر نگینی در حوزه آموزش عالی و پژوهش در کشور است. این پردیس از همکاری مشترک بین دانشگاه صنعتی امیرکبیر به عنوان دانشگاه برتر صنعتی ایران و صنایع پتروشیمی به عنوان گل سرسبد صنایع هیدروکربوری ایران ایجاد شده‌است. دو ماموریت اصلی این پردیس دانشگاهی عبارت است از: یک. پژوهش و تولید فناوری در صنایع پتروشیمی ، دو. تربیت نیروی تخصصی کیفی در سطحی بالاتر از سایر دانشگاه‌های ایرانتمام حقوق این وبگاه متعلق به دانشگاه صنعتی امیرکبیر است. بهار - تابستان ۱۳۹۵.

ابزار کاربر