دانشگاه صنعتی امیرکبیر- واحد ماهشهر

پیشرو در پژوهش و آموزش در صنایع پتروشیمی

ابزار سایت


events:flyers:flyer_1395_06_29_ed_register

اطلاعیه ثبت نام از پذیرفته شدگان دوره کارشناسی

تاریخ:۲۹-۰۶-۱۳۹۵

ضمن عرض خيرمقدم و تبريك كسب اين موفقيّت ارزشمند به شما عزيزان پذيرفته شده در آزمونِ سراسری ۱۳۹۵ بدينوسيله باطلاع ميرساند كه جهت ثبت نام بايد قبل از مراجعهِ حضوری به لينك سامانه ورودي جديد http://portal.aut.ac.ir/aportal/register.jsp مراجعه نموده و با وارد نمودن شماره داوطلبی وكدملی نسبت به تكميل و پرينت فرم‌­های مربوطه اقدام نمائيد و درتاريخ دوشنبه ۱۳۹۵/۷/۵ ساعت ۸ صبح جهت ثبت نامِ نهایی و تحويل مدارك حضوراً به دانشگاه صنعتی اميركبير- واحد ماهشهر( خوزستان-ماهشهر-ناحیه صنعتی- خیابان دانشگاه- دانشگاه صنعتی امیرکبیر) مراجعه نمائيد.
مدارك لازم جهت مراجعه حضوری :
:!: توجه:( لطفا از مدارك ديپلم و پيش دانشگاهی كپي تهيه ودرنزدِ خود نگهداری فرمائيد ، پس از تحويل به دانشگاه امكان دسترسی به اين مدارك تازمان فارغ التحصيلی وجود نخواهد داشت. دانشجويان پسر برای معافيّت تحصيلي به اين مدارك نياز مبرم خواهند داشت.)

لطفا اصل مدارك تحويل داده شود و از تحويلِ كپی برابر اصل جدا خودداری گردد.

۱- اصل شناسنامه و دو برگ كپی از تمام صفحات آن

۲- اصل كارت ملّی و دو برگ كپی از هردوطرف

۳- هفت قطعه عكس تمام رخ ۴×۳ تهيه شده درسال جاری (پشت نویسی شده)

۴- دو سری كپی كارنامه كنكور

۵- اصل و دوسری كپی گواهی ديپلم و پيش دانشگاهی

۶- اصل و یک سری کپی يز نمرات مقطع ديپلم و پيش دانشگاهی

كليّه پذيرفته­ شدگان مي­بايست به همراه تصوير گواهی پيش ­دانشگاهی و تصوير ريز نمرات خود به دفاترِ پيشخوان خدمات دولت مراجعه و تاييديه‌ی تحصيلی (ارزش تحصيلی) از اداره آموزش و پرورش محل تحصيل خود را درخواست نمايند و رسيد آن را تحويل دانشگاه نمايند.

۷– فرم‌های مربوط به اخذ تعهد آموزش رايگان
:!: لازم به ذکر است دو سری از فرم‌های مربوطه را تکمیل و در زمان ثبت نام تحویل نمایید.

فرم شماره ۶ : پذيرفته شدگان سهيمه مناطق ۲ و ۳ در آزمون سراسری مي­بايست فرم شماره ۶ را تكميل نموده و در زمان ثبت نام به دانشگاه ارائه نمايند.

فرم شماره ۵ : پذيرفته ­شدگان سهميه­‌های ثبت نامی منطقه ۱ ،خانواده معظم شهدا، ايثارگران، رزمندگان، آزادگان و جانبازان انقلاب اسلامی فرم شماره ۵ را تكميل نموده و در زمان ثبت نام به دانشگاه ارائه نمايند.

فرم شماره ۱ : مخصوص كليّه پذيرفته­ شدگان

لازم به ذكر است هر دانشجو بايد دو فرم اخذ تعهد (فرم شماره ۱ و فرم مربوط به سهميه قبولی) را تكميل نموده و به همراه داشته باشد.

نكات مهم

۱- لطفا در تكميل فرم‌ها دقت لازم را مبذول فرمائيد .

۲- شماره دانشجوئی خودرا پس از ورود به سامانه به خاطر بسپاريد (دو رقم اول نشانه سال ورود، دورقم بعدی نشانه كد دانشكده و رقم‌های بعدی مربوط به رديف می‌باشد)

۳- توجه :نام كاربری و كلمه عبور كه در اتمام مراحل در اختيارتان قرار می‌گيرد را به ذهن بسپاريد و از بازگو كردن آن به دوستانتان اجتناب ورزيد اين كلمه عبور فقط مربوط به شما می‌باشد و كليه امور آموزشی (انتخاب واحد، رويت كارنامه، ليست دروس قابل ارائه درهرنيمسال، وضعيت تثبيت دروس، نظرات اساتيد مشاور پس از ثبت نام و ترميم ثبت نام و …) با استفاده از اين كلمه عبور امكانپذير می‌باشد.همچنين لازم به ذكر است واحدهای اخذ شده،‌ساعات كلاس و برنامه امتحانات نيمسال اول۹۵ با ورود به پورتال دانشجواز همين طريق قابل رويت می‌باشد.

شروع كلاس‌های دانشجويان ورودی جديد از تاريخ سه‌شنبه ۱۳۹۵/۷/۶ می‌باشد.

دریافت فرم۱(مخصوص کلیه دانشجویان)
دریافت فرم ۵ (مخصوص منطقه ۱ و یا سایر سهمیه به جز منطقه ۲ و ۳ )
دریافت فرم ۶ (منطقه ۲ و ۳)

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام خوابگاه
مدارک موردنیاز برای استفاده از تسهیلات رفاهی

واحد:تحصیلات تکمیلی اطلاعات تماس:کارشناس تحصیلات تکمیلی (سرکار خانم تربو)،تلفن ۰۶۱۵۲۳۴۱۵۲۹-۰۶۱۵۲۳۴۳۳۱۱
پست الکترونیک:m.tarboo@aut.ac.ir

events/flyers/flyer_1395_06_29_ed_register.txt · آخرین ویرایش: 2017/11/18 10:10 (ویرایش خارجی)

تماس با ما


آدرس : خوزستان- ماهشهر- ناحيه صنعتی- خيابان دانشگاه- دانشگاه صنعتی امیرکبیر-پردیس ماهشهر
كد پستی: ۶۳۵۱۷۱۳۱۷۸
آدرس وب سايت: mahshahr.aut.ac.ir
تلفن: ۵۲۳۴۳۶۴۵-۰۶۱
فكس: ۵۲۳۴۱۵۴۶-۰۶۱
پست الکترونیک: mahshahr@aut.ac.ir
نقشه: 30.539489, 49.174165

دانشگاه صنعتی امیرکبیر - واحد ماهشهر


دانشگاه صنعتی امیرکبیر - واحد ماهشهر نگینی در حوزه آموزش عالی و پژوهش در کشور است. این پردیس از همکاری مشترک بین دانشگاه صنعتی امیرکبیر به عنوان دانشگاه برتر صنعتی ایران و صنایع پتروشیمی به عنوان گل سرسبد صنایع هیدروکربوری ایران ایجاد شده‌است. دو ماموریت اصلی این پردیس دانشگاهی عبارت است از: یک. پژوهش و تولید فناوری در صنایع پتروشیمی ، دو. تربیت نیروی تخصصی کیفی در سطحی بالاتر از سایر دانشگاه‌های ایرانتمام حقوق این وبگاه متعلق به دانشگاه صنعتی امیرکبیر است. بهار - تابستان ۱۳۹۵.

ابزار کاربر