دانشگاه صنعتی امیرکبیر- واحد ماهشهر

پیشرو در پژوهش و آموزش در صنایع پتروشیمی

ابزار سایت


events:flyers:flyer_1395_06_09_ed_register

قابل توجه پذیرفته‌شدگان دوره دکتری سال تحصیلی ۹۶-۹۵

تاریخ:۰۹-۰۶-۱۳۹۵

ضمن عرض تبريك به مناسبت پذيرفته شدن جنابعالی در دوره دکتری سال تحصيلی ۹۶-۹۵ دانشگاه صنعتی امیرکبیر، لطفاً براساس بندهای مشروحه زير نسبت به ثبت نام اقدام فرمایید. لازم است کلیه پذیرفته‌شدگان گرامی پس از تکمیل، امضاء و چاپ فرم‌های مربوط به همراه مدارک مورد نیاز جهت تشکیل پرونده در روزهای یکشنبه مورخ ۱۳۹۵4/۰۶/۱۴ و دوشنبه مورخ ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ به دانشکده مربوط مراجعه نمایند. ( زمان مراجعه صبح‌ها ساعت ۸:۳۰ الی ۱۲ و عصرها ۱۳:۳۰ الی ۱۴:۳۰ می‌باشد).
مراحل انجام ثبت نام :

۱- تكميل صفحه اطلاعات شخصي در پورتال آموزشي در تاریخ ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ ( لينك به صفحه اطلاعات شخصی )
لینک مربوط در تاریخ ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ فعال می‌گردد.

۲-تكميل، چاپ و امضاء فرم‌های موجود:

 • تمامی پذيرفته‌شدگان دوره دکتری موظف به تكميل صفحه اطلاعات شخصی در پورتال آموزشی و تکمیل و امضاء فرم عدم تحصيل همزمان فرم شماره ۱۷ می‌باشند.
 • كليه پذيرفته‌شدگان دوره دکتری، كه تاكنون از دوره كارشناسی‌ارشد فارغ‌التحصيل نشده و فارغ التحصيلی ايشان به تاريخ ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ می‌باشد، ملزم به تكميل فرم شماره ۱۵ هستند.
 • پذيرفته‌شدگان دوره دکتری روزانه و بدون آزمون موظف به تكميل و امضاء فرم شماره ۱۶ (تعهد آموزش رايگان) و فرم شماره ۲۳ (تعهد پرداخت شهریه در ترم‌های اضافه) می‌باشند.
 • پذیرفته‌شدگان دوره دکتری نوبت دوم و پردیس خودگردان موظف به تکمیل و امضاء برگه تعهد مرکز آموزش‌های الکترونیکی و آزاد دانشگاه فرم شماره ۲۱ می‌باشند.
 • پذيرفته‌شدگان دوره دکتری بدون آزمون موظف به تكميل فرم صلاحيت عمومي و پرداخت مبلغ ۲۹۰،۰۰۰ ريال به حساب ۴۰۰۱۰۲۱۱۰۱۰۰۷۴۸۹ یا ۲۱۷۲۱۱۹۰۰۱۰۰۳ نزد بانک ملی خزانه‌داری كل می‌باشند.

۳- مراجعه در روز یکشنبه و دوشنبه تاریخ ۱۴و۱۵ شهریور به دانشگاه صنعتی اميركبير (دانشكده مربوط ) و تحويل مدارك زير به كارشناس تحصيلات تكميلی دانشكده.
-پذيرفته‌شدگان واحد دانشگاهی واحد ماهشهر بايد به واحد دانشگاهی مربوط مراجعه نمايند و پذیرفته‌شدگان پردیس خودگردان نیز به دانشکده مربوط خود در دانشگاه امیرکبیر مراجعه نمایند.
مدارک ثبت نام

 • اصل شناسنامه،اصل کارت ملی
 • دو نسخه تصویر تمامی صفحات شناسنامه،
 • دو نسخه تصویر کارت ملی (رو و پشت)
 • دو نسخه تصویر کارت پایان خدمت (رو و پشت) 1)
 • ۳ قطعه عکس
 • دو نسخه تصوير مدرک دوره کارشناسی (گواهی نامه موقت يا نامه معرفی به نظام وظيفه)
 • دو نسخه تصوير مدرک دوره کارشناسی‌ارشد (گواهی نامه موقت يا نامه معرفی به نظام وظيفه)
 • پذیرفته‌شدگانی که از مقطع کارشناسی ارشد فارغ‌التحصیل نشده‌اند باید گواهی و يا نامه‌ای از دانشگاه محل دوره كارشناسی‌ارشد مبنی بر اينكه دانشجو تا تاريخ ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ از دوره فارغ التحصيل خواهد شد را به مسئول ثبت نام ارایه نمایند.
 • دو نسخه تصویر ریز نمرات دوره کارشناسی
 • دو نسخه تصویر ریز نمرات دوره کارشناسی‌ارشد
 • ۲ سری از فرم‌های چاپ و امضاء شده در زمان تكميل اطلاعات در سايت.

۴-دريافت نشانی پست الكترونيكی: کلیه پذیرفته‌شدگان برای دریافت نشانی پست الکترونیکی باید به سايت دانشگاه aut.ac.ir بخش پست الکترونیکی – دریافت نام کاربری مراجعه نمایند و اطلاعات درخواستی را تکمیل نمایند.
برای دريافت نشانی پست الكترونيكی ضروريست پذيرفته‌شدگان تمام اطلاعات شخصی خود از جمله نام و نام خانوادگی لاتین را به صورت صحیح و کامل در پورتال آموزشی در روز ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ در پورتال آموزشی (لينك به صفحه اطلاعات شخصی) ثبت نمايند.

۵-ثبت نام دروس انتخابی با نظر دانشكده از طریق سامانه (پورتال) دانشگاه در روزهای سه شنبه و چهارشنبه تاریخ ۱۶ و ۱۷ شهریورماه

۶-دريافت كارت دانشجويی با مراجعه به مسئول ثبت نام در دانشكده در تاریخ ۲۳ و ۲۴ شهریورماه

۷-دریافت نامه درخواست معافیت تحصیلی با مراجعه به مسئول ثبت نام در دانشکده در تاریخ ۱۳۹۵/۰۶/۲۸ تا ۱۳۹۵/۰۶/۲۹ (برای پذیرفته‌شدگان مرد مشمول نظام وظیفه). دانشجویان باید برگه مزبور را به دفاتر پلیس +۱۰ ارایه و پاسخ نامه مربوطه را تحویل دانشکده مربوط خود نمایند.

۸-دریافت نامه درخواست ارزش تحصیلی دوره کارشناسی و کارشناسی‌ارشد از دانشگاه محل اخذ آن با مراجعه به مسئول ثبت نام در دانشکده در تاریخ ۱۳۹۵/۰۶/۲۸ تا ۱۳۹۵/۰۶/۲۹ ( برای پذیرفته‌شدگانی که محل تحصیل دوره کارشناسی و یا کارشناسی‌ارشد آنان غیر از دانشگاه امیرکبیر است ). دانشجویان باید نامه مزبور را به دانشگاه محل اخذ دوره کارشناسی و کارشناسی‌ارشد تحویل نموده تا آن دانشگاه تاییدیه ارزش تحصیلی ایشان را به صورت محرمانه به دانشگاه امیرکبیر ارسال نماید.

پذیرفته‌شدگانی که در حال حاضر سرباز می‌باشند، پس از تکمیل اطلاعات شخصی خود در پورتال آموزشی و دریافت آدرس پست الکترونیکی دانشگاه و تشکیل پرونده در دانشکده باید برای دریافت نامه ترخیص از خدمت به دفتر مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه مراجعه نمایند.
کلیه پذیرفته‌شدگان که ملزم به پرداخت شهریه می‌باشند جهت اطلاع از نحوه پرداخت شهريه تحصيلی خود به آدرس سايت edu.aut.ac.ir صفحه اطلاعيه‌ها مراجعه نمايند.

:!: مهم ۱: شروع كلاس‌ها ۱۳۹۵/۰۶/۲۰ می‌باشد. پذيرفته‌شدگان ملزم به حضور در كلاسها از تاريخ ۱۳۹۵/۰۶/۲۰ می‌باشند.
عدم ثبت نام (انجام مراحل بالا) و عدم حضور در كلاسها به منزله انصراف دانشجو می‌باشد.
:!: مهم ۲: كليه اطلاعيه‌ها،احكام و …. صرفاً از طريق پست الكترونيكي دانشگاه(aut.ac.ir) و یا از طریق پیامک به اطلاع دانشجويان خواهد رسيد، بنابراین ضروری است در هنگام ثبت نام نسبت به ایجاد آدرس پست الکترونیکی دانشگاه امیرکبیر اقدام و همچنین شماره همراه خود را در پورتال آموزشی ثبت نمایید. در صورت تغییر شماره همراه لازم است شماره جدید در پورتال به روز شود. اطلاعیه‌هاونامه‌های دانشگاه فقط به پست الکترونیکی دانشگاهی دانشجو ارسال می‌گردد.
:!: مهم ۳: اعتبارنامه درخواست معافیت تحصیلی از تاریخ صدور به مدت ۱۰ روز می‌باشد و پس از ده روز دفاتر پلیس +۱۰ از پذیرش نامه‌شما خودداری می‌نمایند. بنابراین ضروریست هرچه سریعتر به دفاتر مربوط مراجعه نمایید.
:!: مهم ۴: دانشجویان بدون آزمون لازم است پرونده صلاحیت عمومی خود را که شامل مدارک ذیل می باشد با ترتیب زیر آماده و به کارشناس دانشکده تحویل نمایید.

 • فرم مشخصات و اطلاعات عمومی داوطلب که باید بطور کامل و دقیق توسط داوطلب تکمیل و بعد از الصاق عکس امضاء شود.(سه نسخه)
 • دو نسخه تصویر تمام صفحات شناسنامه
 • دو نسخه تصویر رو و پشت کارت ملی
 • اصل فیش واریز هزینه بررسی پرونده، به مبلغ ۲۹۰/۰۰۰ ریال

:!: مهم ۵: پذیرفته‌شدگان لازم است نامه درخواست تاییدیه ارزش تحصیلی را تا قبل از تاریخ ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ پس از انجام تسویه حساب کامل با دانشگاه دوره کارشناسی‌ارشد به دانشگاه مربوط ارایه نمایند.
-به دانشجویان محترمی که در زمان ثبت نام دکتری مراحل تسویه حساب با دانشگاه دوره کارشناسی ارشد خود را انجام داده‌اند اکیداً توصیه می‌گردد نامه درخواست تاییدیه ارزش تحصیلی را در اسرع وقت به دانشگاه دوره کارشناسی‌ارشد خود ارایه نمایند.
- ثبت نام نیمسال اول دانشجویان نوبت دوم و پردیس خودگردان منوط به پرداخت شهریه تحصیلی ترم مذکور در بازه زمانی مقرر می‌باشد و در صورت عدم پرداخت شهریه امکان اخذ واحد و ثبت نام نیمسال اول ۹۶-۹۵ وجود ندارد.
- ضروریست پذیرفته‌شدگان ضمن ارایه کلیه فر‌م‌های امضاء شده به کارشناس ثبت نام، یک نسخه از فرم‌ها را نزد خود نگهداری نمایند.
فرم بررسی صلاحیت‌های عمومی
فرم شماره ۱۵
فرم شماره ۱۶
فرم شماره ۱۷
فرم شماره ۲۱
فرم شماره ۲۳
فرم مشخصات اولیه

1) در صورت دارا بودن کارت پایان خدمت
events/flyers/flyer_1395_06_09_ed_register.txt · آخرین ویرایش: 2017/11/18 10:10 (ویرایش خارجی)

تماس با ما


آدرس : خوزستان- ماهشهر- ناحيه صنعتی- خيابان دانشگاه- دانشگاه صنعتی امیرکبیر-پردیس ماهشهر
كد پستی: ۶۳۵۱۷۱۳۱۷۸
آدرس وب سايت: mahshahr.aut.ac.ir
تلفن: ۵۲۳۴۳۶۴۵-۰۶۱
فكس: ۵۲۳۴۱۵۴۶-۰۶۱
پست الکترونیک: mahshahr@aut.ac.ir
نقشه: 30.539489, 49.174165

دانشگاه صنعتی امیرکبیر - واحد ماهشهر


دانشگاه صنعتی امیرکبیر - واحد ماهشهر نگینی در حوزه آموزش عالی و پژوهش در کشور است. این پردیس از همکاری مشترک بین دانشگاه صنعتی امیرکبیر به عنوان دانشگاه برتر صنعتی ایران و صنایع پتروشیمی به عنوان گل سرسبد صنایع هیدروکربوری ایران ایجاد شده‌است. دو ماموریت اصلی این پردیس دانشگاهی عبارت است از: یک. پژوهش و تولید فناوری در صنایع پتروشیمی ، دو. تربیت نیروی تخصصی کیفی در سطحی بالاتر از سایر دانشگاه‌های ایرانتمام حقوق این وبگاه متعلق به دانشگاه صنعتی امیرکبیر است. بهار - تابستان ۱۳۹۵.

ابزار کاربر