دانشگاه صنعتی امیرکبیر- واحد ماهشهر

پیشرو در پژوهش و آموزش در صنایع پتروشیمی

ابزار سایت


events:flyers:flyer_1394_09_15_ed_register

اطلاعیه ثبت نام از پذیرفته شدگان دوره کارشناسی ارشد

تاریخ:۰۸-۰۶-۱۳۹۵

ضمن عرض تبريك به مناسبت پذيرفته شدن جنابعالی در دوره كارشناسی ارشد سال تحصيلی ۹۶-۹۵ دانشگاه صنعتی امیرکبیر، لطفاً براساس بندهای مشروحه زير نسبت به ثبت نام اقدام فرمایید. لازم است کلیه پذیرفته‌شدگان گرامی پس از تکمیل،امضاء و چاپ فرم‌های مربوط به همراه مدارک مورد نیاز جهت تشکیل پرونده در روزهای یکشنبه ۱۳۹۵/۰۶/۱۴ و دوشنبه ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ به دانشکده مربوط مراجعه نمایند. ( زمان مراجعه صبح‌ها ساعت ۸:۳۰ الی ۱۲ و عصرها ۱۳:۳۰ الی ۱۴:۳۰ می‌باشد).
مراحل انجام ثبت نام :

۱- تكميل صفحه اطلاعات شخصی در پورتال آموزشی در تاریخ ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ ( لينك به صفحه اطلاعات شخصی)
لینک مربوط در تاریخ ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ فعال می‌گردد.

۲- تكميل، چاپ و امضاء فرم‌های موجود:

 • تمامی پذيرفته شدگان دوره كارشناسی‌ارشد موظف به تكميل صفحه اطلاعات شخصی در پورتال آموزشی و تکمیل و امضاء فرم عدم تحصيل همزمان فرم شماره ۳۲ می‌باشند. (۲سری)
 • كليه پذيرفته‌شدگان دوره كارشناسی‌ارشد، كه تاكنون از دوره كارشناسی فارغ التحصيل نشده و فارغ التحصيلی ايشان به تاريخ ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ می‌باشد، ملزم به تكميل فرم شماره ۳۰ هستند. (۲سری)
 • پذيرفته‌شدگان دوره كارشناسی‌ارشد روزانه و بدون آزمون موظف به تكميل و امضاء فرم شماره ۳۱ (تعهد آموزش رايگان) و شماره ۳۳ (تعهد پرداخت شهریه در ترم‌های اضافه) می‌باشند. (۲سری)
 • پذیرفته‌شدگان دوره کارشناسی‌ارشد نوبت دوم، پردیس خودگردان و مجازی (آموزش الکترونیکی) موظف به تکمیل و امضاء برگه تعهد مرکز آموزش‌های الکترونیکی و آزاد دانشگاه فرم شماره ۳۴ می‌باشند. (۲سری)
 • پذيرفته‌شدگان دوره كارشناسی‌ارشد بدون آزمون موظف به تكميل فرم صلاحيت عمومی و پرداخت مبلغ ۲۹۰،۰۰۰ ريال به حساب ۴۰۰۱۰۲۱۱۰۱۰۰۷۴۸۹ یا ۲۱۷۲۱۱۹۰۰۱۰۰۳ نزد بانک ملی خزانه‌داری كل می‌باشند.

۳- مراجعه در روز یکشنبه و دوشنبه تاریخ ۱۴ و ۱۵ شهریور به دانشگاه صنعتی اميركبير بندر ماهشهر و تحويل مدارك زير به كارشناس تحصيلات تكميلي دانشكده.

 • اصل شناسنامه، اصل کارت ملی
 • دو نسخه تصویر شناسنامه
 • دو نسخه تصویر کارت ملی
 • ۳ قطعه عکس
 • دو نسخه تصوير مدرک دوره کارشناسی (گواهی نامه موقت يا نامه معرفی به نظام وظيفه)
 • پذیرفته‌شدگانی که از مقطع کارشناسی فارغ التحصیل نشده‌اند باید گواهی و يا نامه‌ای از دانشگاه محل دوره كارشناسي مبنی بر اينكه دانشجو تا تاريخ ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ از دوره فارغ التحصيل خواهد شد را به مسئول ثبت نام ارایه نمایند.
 • دو نسخه تصویر ریز نمرات دوره کارشناسی
 • فرم‌های چاپ و امضاء شده در زمان تكميل اطلاعات در سايت.

۴- دريافت نشانی پست الكترونيكی: کلیه پذیرفته‌شدگان برای دریافت نشانی پست الکترونیکی باید به سايت دانشگاه aut.ac.ir بخش پست الکترونیکی – دریافت نام کاربری مراجعه نمایند و اطلاعات درخواستی را تکمیل نمایند.
برای دريافت نشانی پست الكترونيكی ضروريست پذيرفته‌شدگان تمام اطلاعات شخصی خود از جمله نام و نام خانوادگی لاتین را به صورت صحیح و کامل در پورتال آموزشی در روز ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ در پورتال آموزشی (لينك به صفحه اطلاعات شخصی) ثبت نمايند.

ثبت نام
۵- ثبت نام دروس انتخابی با نظر دانشكده از طریق سامانه (پورتال) دانشگاه در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه تاریخ ۱۶ و ۱۷ شهریورماه

کارت دانشجویی
۶- دريافت كارت دانشجويی با مراجعه به مسئول ثبت نام در دانشكده در تاریخ ۲۳ و ۲۴ شهریورماه

۷-دریافت نامه درخواست معافیت تحصیلی با مراجعه به مسئول ثبت نام در دانشکده در تاریخ ۱۳۹۵/۰۶/۲۸ تا ۱۳۹۵/۰۶/۲۹ (برای پذیرفته‌شدگان مرد مشمول نظام وظیفه). دانشجویان باید برگه مزبور را به دفاتر پلیس +۱۰ ارایه و پاسخ نامه مربوطه را تحویل دانشکده مربوط خود نمایند.

۸- دریافت نامه درخواست ارزش تحصیلی دوره کارشناسی از دانشگاه محل اخذ آن با مراجعه به مسئول ثبت نام در دانشکده در تاریخ ۱۳۹۵/۰۶/۲۸ تا ۱۳۹۵/۰۶/۲۹ (برای پذیرفته‌شدگانی که محل تحصیل دوره کارشناسی آنان غیر از دانشگاه امیرکبیر است). دانشجویان باید نامه مزبور را به دانشگاه محل اخذ دوره کارشناسی تحویل نموده تا آن دانشگاه تاییدیه ارزش تحصیلی ایشان را به صورت محرمانه به دانشگاه امیرکبیر ارسال نماید.
پذیرفته‌شدگانی که در حال حاضر سرباز می‌باشند، پس از تکمیل اطلاعات شخصی خود در پورتال آموزشی و دریافت آدرس پست الکترونیکی دانشگاه و تشکیل پرونده در دانشکده باید برای دریافت نامه ترخیص از خدمت به دفتر مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه مراجعه نمایند.

کلیه پذیرفته‌شدگان که ملزم به پرداخت شهریه می‌باشند جهت اطلاع از نحوه پرداخت شهريه تحصيلی خود به آدرس سايت :edu.aut.ac.ir صفحه اطلاعيه‌ها مراجعه نمايند.

:!: مهم ۱: شروع كلاس‌ها ۱۳۹۵/۰۶/۲۰ می‌باشد. پذيرفته‌شدگان ملزم به حضور در كلاس‌ها از تاريخ ۱۳۹۵/۰۶/۲۰ می‌باشند. عدم ثبت نام (انجام مراحل بالا) و عدم حضور در كلاس‌ها به منزله انصراف دانشجو می‌باشد.
:!: مهم ۲: كليه اطلاعيه‌ها، احكام و …. صرفاً از طريق پست الكترونيكی دانشگاه(aut.ac.ir)ویا از طریق پیامک به اطلاع دانشجويان خواهد رسيد، بنابراین ضروری است در هنگام ثبت نام نسبت به ایجاد آدرس پست الکترونیکی دانشگاه امیرکبیراقدام و همچنین شماره همراه خود را در پورتال آموزشی ثبت نمایید. در صورت تغییر شماره همراه لازم است شماره جدید در پورتال به روز شود. اطلاعیه‌ها و نامه‌های دانشگاه فقط به پست الکترونیکی دانشگاهی دانشجو ارسال می‌گردد.
:!: مهم ۳ : اعتبار نامه درخواست معافیت تحصیلی از تاریخ صدور به مدت ۱۰ روز می‌باشد و پس از ده روز دفاتر پلیس +۱۰ از پذیرش نامه شما خودداری می‌نمایند. بنابراین ضروریست هرچه سریعتر به دفاتر مربوط مراجعه نمایید.
:!: مهم ۴: پذیرفته‌شدگان لازم است نامه درخواست تاییدیه ارزش تحصیلی را تا قبل از تاریخ ۹۵/۰۸/۳۰ پس از انجام تسویه حساب کامل با دانشگاه دوره کارشناسی به دانشگاه مربوط ارایه نمایند.
- به دانشجویان محترمی که در زمان ثبت نام کارشناسی‌ارشد مراحل تسویه حساب با دانشگاه دوره کارشناسی خود را انجام داده‌اند اکیداً توصیه می‌گردد نامه درخواست تاییدیه ارزش تحصیلی را در اسرع وقت به دانشگاه دوره کارشناسی خود ارایه نمایند.
- ثبت نام نیمسال اول دانشجویان نوبت دوم، پردیس خودگردان و مجازی(آموزش الکترونیکی) منوط به پرداخت شهریه تحصیلی ترم مذکور در بازه زمانی مقرر می‌باشد و در صورت عدم پرداخت شهریه امکان اخذ واحد و ثبت نام نیمسال اول ۹۶-۹۵ وجود ندارد.
- ضروریست پذیرفته‌شدگان ضمن ارایه کلیه فرم‌های امضاء شده به کارشناس ثبت نام، یک نسخه از فرمها را نزد خود نگهداری نمایند.
فرم شماره۳۰
فرم شماره ۳۱
فرم شماره ۳۲
فرم شماره ۳۳
فرم شماره ۳۴

واحد:تحصیلات تکمیلی اطلاعات تماس:کارشناس تحصیلات تکمیلی (سرکار خانم تربو)،تلفن ۰۶۱۵۲۳۴۱۵۴
پست الکترونیک:m.tarboo@aut.ac.ir

events/flyers/flyer_1394_09_15_ed_register.txt · آخرین ویرایش: 2017/11/18 10:10 (ویرایش خارجی)

تماس با ما


آدرس : خوزستان- ماهشهر- ناحيه صنعتی- خيابان دانشگاه- دانشگاه صنعتی امیرکبیر-پردیس ماهشهر
كد پستی: ۶۳۵۱۷۱۳۱۷۸
آدرس وب سايت: mahshahr.aut.ac.ir
تلفن: ۵۲۳۴۳۶۴۵-۰۶۱
فكس: ۵۲۳۴۱۵۴۶-۰۶۱
پست الکترونیک: mahshahr@aut.ac.ir
نقشه: 30.539489, 49.174165

دانشگاه صنعتی امیرکبیر - واحد ماهشهر


دانشگاه صنعتی امیرکبیر - واحد ماهشهر نگینی در حوزه آموزش عالی و پژوهش در کشور است. این پردیس از همکاری مشترک بین دانشگاه صنعتی امیرکبیر به عنوان دانشگاه برتر صنعتی ایران و صنایع پتروشیمی به عنوان گل سرسبد صنایع هیدروکربوری ایران ایجاد شده‌است. دو ماموریت اصلی این پردیس دانشگاهی عبارت است از: یک. پژوهش و تولید فناوری در صنایع پتروشیمی ، دو. تربیت نیروی تخصصی کیفی در سطحی بالاتر از سایر دانشگاه‌های ایرانتمام حقوق این وبگاه متعلق به دانشگاه صنعتی امیرکبیر است. بهار - تابستان ۱۳۹۵.

ابزار کاربر