دانشگاه صنعتی امیرکبیر- واحد ماهشهر

پیشرو در پژوهش و آموزش در صنایع پتروشیمی

ابزار سایت


events:flyers:flyer_1394_09_15_ed_phd_exams

رویه برگزاری آزمون جامع

تاریخ : ۱۵-۰۹-۱۳۹۴

رویه برگزاری آزمون جامع

۱-آزمون جامع احراز قابلیت‌های آموزشی و پژوهشی دانشجویان برای آغاز فعالیت‌های پژوهشی است که در نیمسال سوم یا چهارم دوره دکتری برگزار می‌گردد.
در این مرحله دانشجو باید با نظر شورای تحصیلات تکمیلی دانشکده در یک آزمون کتبی شامل سه درس اصلی به انتخاب استاد راهنما و تصویب گروه آموزشی، شرکت نماید.
۲- دانشجو پس از گذراندن حداقل ۱۲ واحد درسی می‌تواند با ارائه مدرک زبان در آزمون جامع شرکت نماید. داشتن مدرک زبان معتبر یکی از چهار آزمون زبان زیر با حدنصاب‌های ذکر شده برای درخواست شرکت در آزمون جامع الزامی است:
MCHE(MSRT) =۵۰
IELTS = ۵.۵
TOEFL = ۴۵۰
TOLIMO = ۶۰۰

۳-طراحی سوالات هر درس توسط حداقل دو نفر از اساتید شناخته شده در زمینه مربوطه صورت می‌گیرد. با مشورت اساتید طراح و موافقت مدیر گروه چهار سوال از مجموعه سوالات پیشنهادی برای امتحان انتخاب شده و دانشجو موظف است به سه سوال پاسخ دهد. نمره هر سوال توسط استاد طراح سوال مشخص می‌گردد.
۴-نمرات هر درس حداقل ۱۴ و میانگین نمرات دانشجو در آزمون جامع حداقل ۱۶ است. در صورتیکه دانشجو حداقل‌های لازم را نداشته باشد‌، تنها یکبار دیگر می‌تواند در ارزیابی جامع شرکت کند. در صورت عدم قبولی در آزمون دوم دانشجو مشمول محرومیت از تحصیل می‌گردد.

واحد: تحصیلات تکمیلی
اطلاعات تماس: کارشناس تحصیلات تکمیلی (خانم مرجان تربو)، تلفن ۱۵۲۹-۵۲۳۴-۰۶۱
پست الکترونیک: mtarboo@aut.ac.ir

events/flyers/flyer_1394_09_15_ed_phd_exams.txt · آخرین ویرایش: 2017/11/18 10:10 (ویرایش خارجی)

تماس با ما


آدرس : خوزستان- ماهشهر- ناحيه صنعتی- خيابان دانشگاه- دانشگاه صنعتی امیرکبیر-پردیس ماهشهر
كد پستی: ۶۳۵۱۷۱۳۱۷۸
آدرس وب سايت: mahshahr.aut.ac.ir
تلفن: ۵۲۳۴۳۶۴۵-۰۶۱
فكس: ۵۲۳۴۱۵۴۶-۰۶۱
پست الکترونیک: mahshahr@aut.ac.ir
نقشه: 30.539489, 49.174165

دانشگاه صنعتی امیرکبیر - واحد ماهشهر


دانشگاه صنعتی امیرکبیر - واحد ماهشهر نگینی در حوزه آموزش عالی و پژوهش در کشور است. این پردیس از همکاری مشترک بین دانشگاه صنعتی امیرکبیر به عنوان دانشگاه برتر صنعتی ایران و صنایع پتروشیمی به عنوان گل سرسبد صنایع هیدروکربوری ایران ایجاد شده‌است. دو ماموریت اصلی این پردیس دانشگاهی عبارت است از: یک. پژوهش و تولید فناوری در صنایع پتروشیمی ، دو. تربیت نیروی تخصصی کیفی در سطحی بالاتر از سایر دانشگاه‌های ایرانتمام حقوق این وبگاه متعلق به دانشگاه صنعتی امیرکبیر است. بهار - تابستان ۱۳۹۵.

ابزار کاربر