دانشگاه صنعتی امیرکبیر- واحد ماهشهر

پیشرو در پژوهش و آموزش در صنایع پتروشیمی

ابزار سایت


events:flyer_1394_09_27_re_write_chek

اعتبار سنجی مقالات

تاریخ : ۲۵-۰۹-۱۳۹۴

قابل توجه اساتيد و پژوهشگران محترم

به استحضار مي رساند که كتابخانه مركزی و مركز اسناد علمی دانشگاه برای اولين بار خدمات بررسی اعتبارسنجی و سرقت ادبی(Plagiarism) در متون و مقالات را فراهم نموده‌است. در خدمات حاضر كه توسط سايت معتبر WriteCheck انجام می‌شود علاوه بر بررسی و اعلام مشابهت متون با مقالات و متون چاپ شده، اشکالات گرامری متن نيز بيان می‌گردد.

هزينه هر مقاله تا ۵۰۰۰ لغت ۳۰۰۰۰۰ ريال بوده که قابل کسر از گرنت اساتيد محترم می‌باشد. برای اين منظور اساتيد محترم می‌توانند مقالات خود را از طريق ايميل دانشگاه به آدرس limaster@aut.ac.ir ايميل نموده و پاسخ خود را نيز از همان طريق حداکثر تا دو روز کاری دريافت نمايند. همچنين در اولين درخواست اساتيد محترم می بايست فرم اجازه کسر از گرنت را پر نموده و به کتابخانه تحويل نمايند.

انجام اين خدمات برای دانشجويان نيز از طريق اساتيد و يا واريز مبلغ مذکور مستقيما به حساب درآمدهای اختصاصی دانشگاه امکان پذير خواهد بود. در صورت نياز به كسب اطلاعات بيشتر به آدرس اینترنتی http://library.aut.ac.ir/FacultyArticles.html مراجعه و یا با داخلی ۵۰۶۲-۶۴۵۴-۰۲۱تماس حاصل نماييد.

شماره حساب درآمدهای اختصاصی دانشگاه صنعتی اميرکبير ۲۱۷۷۵۱۹۰۰۱۰۰۲

شماره شبا۶۶۰۱۷۰۰۰۰۰۰

بانک ملی شعبه ميدان فردوسی شاخص ۱۳۷

فرم مربوطه را از اینجا دانلود نماييد

واحد: پژوهشی
اطلاعات تماس: مسئول کتابخانه (خانم زهرا اسماعیلی)، تلفن: (داخلی:۲۸۳)۱۵۳۰-۵۲۳۴-۰۶۱
پست الکترونیک: z_esmaeili@aut.ac.ir

events/flyer_1394_09_27_re_write_chek.txt · آخرین ویرایش: 2017/11/18 10:10 (ویرایش خارجی)

تماس با ما


آدرس : خوزستان- ماهشهر- ناحيه صنعتی- خيابان دانشگاه- دانشگاه صنعتی امیرکبیر-پردیس ماهشهر
كد پستی: ۶۳۵۱۷۱۳۱۷۸
آدرس وب سايت: mahshahr.aut.ac.ir
تلفن: ۵۲۳۴۳۶۴۵-۰۶۱
فكس: ۵۲۳۴۱۵۴۶-۰۶۱
پست الکترونیک: mahshahr@aut.ac.ir
نقشه: 30.539489, 49.174165

دانشگاه صنعتی امیرکبیر - واحد ماهشهر


دانشگاه صنعتی امیرکبیر - واحد ماهشهر نگینی در حوزه آموزش عالی و پژوهش در کشور است. این پردیس از همکاری مشترک بین دانشگاه صنعتی امیرکبیر به عنوان دانشگاه برتر صنعتی ایران و صنایع پتروشیمی به عنوان گل سرسبد صنایع هیدروکربوری ایران ایجاد شده‌است. دو ماموریت اصلی این پردیس دانشگاهی عبارت است از: یک. پژوهش و تولید فناوری در صنایع پتروشیمی ، دو. تربیت نیروی تخصصی کیفی در سطحی بالاتر از سایر دانشگاه‌های ایرانتمام حقوق این وبگاه متعلق به دانشگاه صنعتی امیرکبیر است. بهار - تابستان ۱۳۹۵.

ابزار کاربر