دانشگاه صنعتی امیرکبیر- واحد ماهشهر

پیشرو در پژوهش و آموزش در صنایع پتروشیمی

ابزار سایت


education:start

معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی


دانشگاه صنعتی اميركبير مفتخر است با بيش از نيم قرن سابقه درخشان در امر تربيت نيروهای متخصص و كارآمد، در سه مقطع كارشناسی، كارشناسی ارشد و دكتری در ۱۴ دانشكده فنی و مهندسی و ۲ دانشكده علوم پايه و ۳ واحد (ماهشهر، بندرعباس و گرمسار) با كمك بيش از ۵۰۰ نفر عضو هيات علمی خدمات آموزشی و پژوهشی ارائه نمايد.

  • معاونت آموزشي دانشگاه به همراه واحدهای تابعه خود و با استفاده از بهترين نيروهاي متخصص دانشگاه، در صدد تدوين و توسعه برنامه‌هايی است كه نيازهای علمی ، فنی، حرفه‌ای، و اجتماعی ميهن عزيزمان را در قرن حاضر به همراه بهبود و ارتقاء شاخص های كيفی مرتبط با آموزش و شاخص های كمی مورد نظر دانشگاه، در جهت اجراء كامل ضوابط آموزشی در كليه دانشكده ها و گروه ها، توسعه واحد مركزی دانشگاه در مقاطع تحصيلات تكميلی، مركز آموزشهای الكترونيكی، توسعه دوره های آموزش آزاد دانشگاه، شناسايی و حفظ استعدادهای درخشان در دانشگاه، توسعه واحد بين الملل دانشگاه، حفظ و ارتقاء جايگاه دانشگاه در بلند مرتبه ترين بعد ملی و بين‌المللی فراهم آورد.
  • دانشگاه صنعتی اميركبير فعال، فراگير، خلاق ، به روز، نوشونده، منطبق با دستاوردهای علمی و با تاكيد و توجه خاص برسند چشم انداز بيست ساله و آرمان های اصيل خويش، مي تواند دستيابي به اهداف كلان خود را از جمله در زمينه فعاليت های آموزشی محقق سازد.
  • ما از كليه دانشجويان عزيز، فارغ التحصيلان گرامی، والدين معظم، دوستداران وعلاقمندان كه به منظور آشنايی با مقررات و فعاليت‌های آموزشی دانشگاه به اين پايگاه مراجعه نموده‌اند، كمال تشكر و قدردانی نموده و اميدواريم كه به عنوان خدمتگزاری برای عزيزانمان در اين اجتماع عظيم و باشكوه خانواده پلی تكنيك همواره شاهد افتخارات روزافزون فرزندان خود در كليه عرصه های علمی، تخصصی و آموزشی باشيم. ( انشاء ا….)

معاون آموزشی و تحصيلات تكميلی دانشگاه صنعتی اميركبير (پلي تكنيك تهران) 

education/start.txt · آخرین ویرایش: 2017/11/18 10:10 (ویرایش خارجی)

تماس با ما


آدرس : خوزستان- ماهشهر- ناحيه صنعتی- خيابان دانشگاه- دانشگاه صنعتی امیرکبیر-پردیس ماهشهر
كد پستی: ۶۳۵۱۷۱۳۱۷۸
آدرس وب سايت: mahshahr.aut.ac.ir
تلفن: ۵۲۳۴۳۶۴۵-۰۶۱
فكس: ۵۲۳۴۱۵۴۶-۰۶۱
پست الکترونیک: mahshahr@aut.ac.ir
نقشه: 30.539489, 49.174165

دانشگاه صنعتی امیرکبیر - واحد ماهشهر


دانشگاه صنعتی امیرکبیر - واحد ماهشهر نگینی در حوزه آموزش عالی و پژوهش در کشور است. این پردیس از همکاری مشترک بین دانشگاه صنعتی امیرکبیر به عنوان دانشگاه برتر صنعتی ایران و صنایع پتروشیمی به عنوان گل سرسبد صنایع هیدروکربوری ایران ایجاد شده‌است. دو ماموریت اصلی این پردیس دانشگاهی عبارت است از: یک. پژوهش و تولید فناوری در صنایع پتروشیمی ، دو. تربیت نیروی تخصصی کیفی در سطحی بالاتر از سایر دانشگاه‌های ایرانتمام حقوق این وبگاه متعلق به دانشگاه صنعتی امیرکبیر است. بهار - تابستان ۱۳۹۵.

ابزار کاربر